Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Grudzień 15 2019 14:30:26
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Artykuły: Walne na przestrzeni lat
2007.03.17 Strażacy rozliczyli swoją działalność z ostatniego roku.
17 marca 2007 r. w świetlicy remizy strażackiej odbyło się zebranie członków miejscowej OSP celem udzielenia absolutorium Zarządowi za działalność w ostatnim roku. W zebraniu udział wzięli: burmistrz Stanisław Butyński, dyrektor Wojewódzkiej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Katarzyna Kaczmarek- Sławińska, kierownik referatu organizacyjnego Grzegorz Matusiak oraz druhowie OSP w Nowem wraz z przedstawicielami gminnych straży pożarnych z Małego Komorska i Rychławy.

2008.03.15 Walne OSP Nowe
15 marca 2008 roku w remizie OSP w Nowem odbyło się doroczne zebranie druhów mające na celu podsumowanie działalności jednostki w roku 2007.W zebraniu udział wzięli: burmistrz Stanisław Butyński, kierownik referatu UG Grzegorz Matusiak, Katarzyna Kaczmarek- Sławińska z biura powiatowego ARiMR w Świeciu, przedstawiciele powiatowej komendy OSP oraz jednostek z Małego Komorska i Rychławy.

2009.03.04 Walne OSP Nowe
Zebranie rozpoczęło się o godzinie 15- ej w miejscowej remizie. Przybyli na nie członkowie OSP w Nowem oraz zaproszeni goście m.in. burmistrz Stanisław Butyński, komendant rejonowy OSP Czesław Elszkowski, kpt. Jakub Grzywacz z Powiatowej Straży Pożarnej w Świeciu, kierownik posterunku Policji w Nowem Jarosław Chabowski, przedstawiciel ZOSP przy „Klose” PFM naczelnik Marek Dominikowski, naczelnik OSP w Rychławie Wiesław Bieńkowski oraz kierownik referatu UG w Nowem Grzegorz Matusiak.

2010.02.27 Walne w ZOSP
W świetlicy „Klose” PFM 27 lutego 2010 roku odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za rok 2009 Zakładowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowem. Wśród przybyłych gości znaleźli się: Janisław Buller- komendant powiatowy PSP w Świeciu, burmistrz Gminy Nowe, a zarazem prezes ZG OSP Nowe- Stanisław Butyński, komendant gminny i prezes OSP Nowe- Jarosław Steinborn...

2010.03.06 Walne w OSP Nowe
Zebranie rozpoczęło się o godzinie 15- ej w świetlicy miejscowej remizy. Przybyłych powitał prezes Jarosław Steinborn witając druhów i zaproszonych gości m.in. komendanta gminnego OSP Warlubie Eugeniusza Banasiaka, kpt. Sławomira Kicofera z Powiatowej Straży Pożarnej w Świeciu, naczelnika ZOSP przy „Klose” PFM Marka Dominikowskiego, prezesa OSP Rychława Norberta Partykę, naczelnika OSP w Rychławie Wiesława Bieńkowskiego, prezesa OSP Mały Komorsk Mariana Wolickiego oraz kierownika referatu organizacyjnego i zarządzania kryzysowego UG w Nowem Grzegorza Matusiaka.

2010.03.13 Walne w OSP Rychława
13 marca 2010 roku o godzinie 18.00 w remizie OSP w Rychławie odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za 2009 rok. Wszystkich przybyłych powitał prezes miejscowej OSP druh Norbert Partyka.
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie