Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Czerwiec 23 2018 00:31:39
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Działania w SP w Trylu
7 czerwca o godzinie 20.15 udaliśmy się do Szkoły Podstawowej w Trylu celem zabezpieczenia i usunięcia gniazda os i szerszeni oraz niebezpiecznie zwisającego konaru drzewa z budynku szkolnego.
 
 
pożar trawy przy ul. Zakątek
5 czerwca o godzinie 23.50 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw przy ul. Zakątek w Nowem. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Wypadek na autostradzie A 1
3 czerwca o godzinie 23.49 otrzymaliśmy zadysponowanie na autostradę A 1, gdzie na 67km w kierunku Gdańska w Skodzie Fabia wystrzeliło koło, a kierujący nią stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu. W akcji uczestniczyliśmy SRt. Działania zakończono o 02.50.
 
 
Wypadek w Płochocinku
3 czerwca o godzinie 19.15 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku drogowego w miejscowości Płochocinek na drodze wojewódzkiej nr 214. W wypadku poszkodowanych zostało 7 osób. Na miejscu działało 5 zastępów straży pożarnej. W działaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
pożar trawy
31 maja o godzinie 15.50 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w Górnych Morgach. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Przewrócone drzewo na ul. Wiślanej
29 maja o godzinie 21.03 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia i zabezpieczenia przewróconego drzewa na ul. Wiślanej w Nowem. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Wizyta delegacji z partnerskiego miasta na Ukrainie
W dniu dzisiejszym (26 maja) gościliśmy na terenie naszej strażnicy delegację z Radziwiłłowa na Ukrainie z którą nasza Gmina podpisze dziś umowę o wzajemnej współpracy. Gościom pokazaliśmy wyposażenie naszej jednostki oraz samą remizę. Dla druhów z Ukrainy przygotowaliśmy niespodziankę, którą przedstawiciele Radziwiłłowa zabiorą ze sobą dla swoich strażaków. Podpisana umowa pozwoli nam na nawiązanie przyjacielskich stosunków z druhami z zaprzyjaźnionego miasta.
 
 
pożar kontenera z śmieciami w ZM NOVE
21 maja o godzinie 16.47 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru kontenera z śmieciami na terenie ZM NOVE w Morgach. Do akcji wyjechaliśmy GBA.
 
 
Pomoc służbom medycznym
21 maja o godzinie 9.55 otrzymaliśmy zadysponowanie na Kończyce, celem udzielenia wsparcia zespołowi medycznemu w dostaniu się do mieszkania osoby potrzebującej pomocy medycznej. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Pożar lasu w Osinach
19 maja o godzinie 20.39 zostaliśmy zadysponowani do pożaru lasu w Osinach. Działania gaśnicze prowadziliśmy GBA. W akcji uczestniczyły również m.in. zastępy z OSP Rychława i OSP Mały Komorsk.
 
 
Pożar traw w Gajewie
14 maja o godzinie 14.21 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w miejscowości Gajewo. Do akcji gaśniczej udaliśmy się GBA. Działania prowadził również zastęp z OSP Rychława GBA. Do kolejnego pożaru traw udaliśmy się 16 maja o godzinie 16.15. Działania prowadziliśmy GBA.
 
 
Strona 1 z 127 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie