Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Sierpień 02 2021 11:32:16
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 107
Najnowszy Użytkownik: niko_
 
Partnerzy
 
pomoc LPR
24 czerwca o godzinie 11.09 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy karetce pogotowie w transporcie i przekazaniu helikopterowi LPR z stadionu miejskiego osoby, która spadła z wysokości. W zadysponowaniu uczestniczyliśmy GBA.
 
 
zalana Biedronka
22 czerwca o godzinie 20.09 otrzymaliśmy zadysponowanie do zalanej w wyniku silnych opadów deszczu Biedronki przy ul. Bydgoskiej w Nowem. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
pożar budynku mieszkalnego w Trylu
22 czerwca o godzinie 09.25 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Tryl. Pożar ogarnął poddasze budynku. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i GCBA.
 
 
pultrowanie u Kingi i Marcina
19 czerwca na zaproszenie Kingi i Marcina uczestniczyliśmy w radosnym wydarzeniu przedślubnym w tzw. pultrowaniu, tłuczeniu szkła, w domu Panny Młodej w Nowem. W gości udaliśmy się GBA. Dziękujemy za zaproszenie.
 
 
pożar budynku gospodarczego w Bochlinie
20 czerwca o godzinie 00.09 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w budynku gospodarczym dawnego PGR w Bochlinie. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i GCBA.
 
 
pożar TiRa w Bochlinie
14 czerwca o godzinie 22.00 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru TiRa w miejscowości Bochlin na DK nr 91. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
wypadek na A1
11 czerwca o godzinie 19.58 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku na autostradzie A1 w Gajewie. Kierujący Porsche stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierki energochłonne i wypadł z pasa drogowego. Nikomu nic się nie stało. W zadysponowaniu uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Drzewo przy ul. Komierowskiego
8 czerwca o godzinie 16.30 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i usunięcia zagrażającym budynku gospodarczemu konarów drzewa przy ul. Komierowskiego w Nowem. W akcji uczestniczyliśmy SHD.
 
 
Drzewo w Gajewie
4 czerwca o godzinie 08.30 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia drzewa w miejscowości Gajewo. W zdarzeniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Akcja szczepień
1 czerwca od godziny 14.40 realizowaliśmy kolejne dowozy w ramach ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID-19 do Gminnej Przychodni w Nowem. W działaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Pożar sadzy w kominie
1 czerwca o godzinie 6.40 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w przewodzie kominowym w domu mieszkalnym w Gajewie. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Strona 1 z 162 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie