Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Grudzień 20 2014 22:30:14
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 86
Najnowszy Użytkownik: kasio
 
Partnerzy
 
Stłuczka na Bydgoskiej
16 grudnia o godzinie 6.27 otrzymaliśmy zadysponowanie do stłuczki na ul. Bydgoskiej przy stacji paliw ORLEN. Kierujący samochodem marki FIAT cinquecento uderzył w śmieciarkę marki Volvo. Nie było osób poszkodowanych. Dokonaliśmy utylizacji plamy oleju oraz zabezpieczyliśmy auta biorące udział w stłuczce. Do zdarzenia wyjechaliśmy GBA.
 
 
strażacka wigilia
 
 
Stłuczka na ul. Bydgoskiej
15 grudnia o godzinie 13.45 otrzymaliśmy zadysponowanie, celem dokonania utylizacji plam wyciekowych po zderzeniu dwóch samochodów dostawczych na wysokości Zakładu Poprawczego w Nowem przy ul. Bydgoskiej. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Finał za nami
"Paczka dociera do prawdziwej biedy, tej ukrytej, a nie tej która krzyczy, żąda pomocy". Finał XIV edycji SZLACHETNEJ PACZKI za nami. Byliśmy Woluntariuszami, Darczyńcami, nasza remiza magazynem i miejscem, w którym gościliśmy w ten weekend, ludzi z wspaniałym sercem.
 
 
Finał Szlachetnej Paczki
Finał XIV edycji SZLACHETNEJ PACZKI, czyli prawdziwy "weekend cudów", zaczął się dzisiaj w naszej remizie od godziny 9.00 z rana. Przez cały dzień odwiedzali nas ludzie Wielkich Serc, pozostawiając w naszej remizie dary dla rodzin znajdujących się w prawdziwej potrzebie. Strażacy z jednostek z naszej gminy włączyli się czynnie, jako wolontariusze w tegoroczny projekt Fundacji "Wiosna". Pierwsze rodziny z naszej gminy zostały już obdarowane. Jutro niedzielny dzień - "weekendu cudów" ciąg dalszy.
 
 
Pożar samochodu dostawczego
13 grudnia o godzinie 0.27 otrzymaliśmy zadysponowanie do miejscowości Kurzejewo, gdzie doszło do pożaru samochodu dostawczego. Do akcji wyjechaliśmy GBA. W działaniach ratowniczych uczestniczył także zastęp z OSP Warlubie. Akcja zakończyła się o godzinie 1.20.
 
 
Pożar w kotłowni
10 grudnia o godzinie 6.40 otrzymaliśmy zadysponowanie do Rychławy, gdzie doszło do pożaru w kotłowni przy budynku mieszkalnym. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA. Działania GBA prowadził również, zastęp OSP w Rychławie.
 
 
pożar pojemników z odpadami plastikowymi przy ul. Łąkowej w Nowem
8 grudnia o godzinie 21.25 zadysponowano nas do pożaru pojemników z odpadami plastikowymi na składowisku przy ul. Łąkowej w Nowem. W działaniach uczestniczyliśmy GBA i GCBA. Akcję gaśniczą prowadziły również zastępy ochotnicze z OSP Rychława i OSP Warlubie oraz zastęp JRG z PSP w Świeciu.
 
 
OSP RYCHŁAWA ZAPRASZA NA SYLWESTROWĄ NOC
 
 
Pożar sadzy w kominie
7 grudnia o godzinie 23.30 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru sadzy w kominie w budynku mieszkalnym w miejscowości Dolne Morgi. Na szczęście obyło się bez większych strat i osób poszkodowanych. Do zdarzenia udaliśmy się GBA. Akcję zakończono o godzinie 0.45. Przy okazji przypominamy, że pożary sadzy spowodowane są zaniedbaniami przez użytkowników kominów. Podstawowym i najważniejszym błędem jest brak czyszczenia przewodów dymowych. Jednak to nie wszystko. Palenie w piecu śmieciami, mokrym drewnem również prowadzi do osadzania się cząsteczek sadzy. Sadza powstaje w wyniku niepełnego spalania stałego materiału palnego. Przed sezonem grzewczym, jak również w trakcie niego, należy rzetelnie przeprowadzać kontrolę stanu technicznego przewodu kominowego. Sprawdzamy wtedy drożność oraz szczelność komina. Gdy nagromadzona jest sadza, należy ją niezwłocznie usunąć, a jeżeli napotkamy na pęknięcia przewodu należy go naprawić lub zgłosić to kominiarzowi, który sprawdzi stan komina.
 
 
Chwytanie bezpańskich psów
29 listopada SRt udaliśmy się w Nowem na Plac św. Rocha, celem schwytania wałęsającego się, bezpańskiego psa. Do podobnych zdarzeń dwukrotnie: 1 grudnia o godzinie 16.30 i 2 grudnia o godzinie 17.15, wyjeżdżaliśmy do miejscowości Milewko.
 
 
Strona 1 z 80 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie