Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Sierpień 20 2019 02:38:33
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Zostań jednym z nas
 
 
próba samobójcza
15 sierpnia o godzinie 09.25 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy karetce pogotowia ratunkowego w związku z próbą samobójczą mężczyzny w mieszkaniu, w kamienicy przy ul. Gdańskiej w Nowem. Akcję prowadziliśmy SRt.
 
 
plama oleju
13 sierpnia o godzinie 11.04 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i utylizacji plamy oleju na drodze w miejscowości Przyny. Działania prowadziliśmy SRt.
 
 
pompowanie wody w Biedronce przy ul. Tczewskiej w Nowem
7 i 8 sierpnia w godzinach 21.07 i 21.37 zostawaliśmy zadysponowani po krótkotrwałych ale ulewnych deszczach do wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń w Biedronce przy ul. Bydgoskiej w Nowem. Działania prowadziliśmy GBA.
 
 
Pożar Rżyska
4 sierpnia o godzinie 14.23 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru rżyska w miejscowości Tryl. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Fałszywy alarm w ZM NOVE
4 sierpnia o godzinie 06.32 otrzymaliśmy zadysponowanie do ZM NOVE w Morgach. Na miejscu okazało się, że alarm podniosła czujka dymu. Po sprawdzeniu terenu, nie było potrzeby podejmowania akcji. W zdarzeniu uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Kolizja w Małym Komorsku
31 lipca o godzinie 05.46 otrzymaliśmy zadysponowanie do Małego Komorska, gdzie kierująca samochodem osobowym straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożny płot. Samochodem jechały dwie osoby. Kierującą z miejsca zdarzenia karetka pogotowia ratunkowego zabrała na obserwację do szpitala. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Konar nad drogą
30 lipca o godzinie 18.10 otrzymaliśmy zadysponowanie do miejscowości Tryl celem usunięcia niebezpiecznego konaru drzewa nad drogą powiatową nr 1218C. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Plama oleju
30 lipca o godzinie 17.16 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i utylizacji plamy oleju na drodze powiatowej nr 1219C w Małym Komorsku. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Pożar w Lisówku
25 lipca o godzinie 16.21 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru stodoły i budynku gospodarczego w Lisówku (powiat starogardzki). Na miejscu działało trzynaście zastępów straży pożarnej. Do akcji udaliśmy się GBA.
 
 
Próba samobójcza
23 lipca o godzinie 08.50 otrzymaliśmy zadysponowanie do Gajewa, gdzie doszło do próby samobójczej. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Strona 1 z 144 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie