Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Luty 26 2018 00:41:25
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Walne zebranie sprawozdawcze
 
 
Próba samobójcza w Nowem
3 lutego o godzinie 04.25 otrzymaliśmy zadysponowanie na ul. Zduńską w Nowem, gdzie zaistniała możliwość próby samobójczej. Mężczyzna zamknął się w mieszkaniu i nie chciał wpuścić do środka policji, ani służb medycznych. Musieliśmy wyważyć drzwi do mieszkania. Mężczyzną zajęli się ratownicy, którzy przewieźli go do szpitala. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Pożar domu w Twardej Górze
W nocy z piątku na sobotę z 2 na 3 lutego zapalił się dom w Twardej Górze. Ogień zniszczył jedno z pomieszczeń, korytarz oraz belki konstrukcyjne dachu. W chwili wybuchu pożaru w mieszkaniu były dwie osoby. W gaszeniu pożaru uczestniczyło siedem zastępów straży pożarnej. Sytuacja była groźna, bo w domu znajdowała się butla z gazem, trzeba ją było schłodzić i wynieść z budynku. Na szczęście domownikom nic się nie stało. Straty oszacowano na około 150 tys. złotych. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i samochodem z drabiną MAGIRUS.
 
 
Pożar sadzy w kominie w Mątawach
1 lutego o godzinie o godzinie 16.40 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym w Mątawach. Do akcji udaliśmy się GBA.
 
 
Pożar sadzy w kominie w Trylu
29 stycznia o godzinie 14.01 zostaliśmy zadysponowani do pożaru sadzy w kominie w budynku mieszkalnym w miejscowości Tryl. Do akcji wyjechaliśmy GBA.
 
 
Pomoc służbom ratunkowym
29 stycznia o godzinie 11.20 udaliśmy się SRt na Os. 700 lecia w Nowem, celem udzielenia pomocy załodze Pogotowia Ratunkowego w zniesieniu z IV piętra osoby chorej do karetki.
 
 
X Strażacki Bal Karnawałowy za nami
 
 
piaskarka w rowie
17 stycznia o godzinie 13.03 otrzymaliśmy zadysponowanie do Milewa. Wyciągaliśmy z rowu piaskarkę, która sama znalazła się w potrzebie. Do akcji udaliśmy się GBA.
 
 
Akcje z kotami
11 stycznia o godzinie 11.00 otrzymaliśmy zadysponowanie na Os. Myśliwskie w Nowem celem zdjęcia z drzewa kota. Podobne zadysponowanie otrzymaliśmy 16 stycznia o godzinie 8.45. Udaliśmy się do Zdrojewa zdjąć z drzewa zakleszczonego pomiędzy gałęziami czworonoga.W zadaniach uczestniczyliśmy samochodem z drabiną MAGIRUS.
 
 
Kwestujemy z Orkiestrą
 
 
Pożar sadzy w kominie
12 stycznia o godzinie 22:45 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru przewodu kominowego w budynku mieszkalnym w Wielkim Komorsku.
 
 
Strona 1 z 122 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie