Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Wrzesień 18 2014 07:40:15
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 86
Najnowszy Użytkownik: kasio
 
Partnerzy
 
Pożar instalacji elektrycznej
12 września o godzinie 21.15 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w instalacji elektrycznej w budynku gospodarskim w miejscowości Tryl. Do działania udaliśmy się GBA i GCBA.
 
 
Pożar stodoły w Górnych Morgach
8 września o godzinie 16.12 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru stodoły, który powstał po uderzeniu pioruna w miejscowości Górne Morgi. W działaniach gaśniczych uczestniczyliśmy GBA i GCBA. Akcję prowadził także zastęp z OSP Warlubie.
 
 
Pożar stogu w Kończycach
5 września o godzinie 22.03 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru stogu słomy w Kończycach. W działaniu uczestniczyliśmy GBA. Akcję gaśniczą prowadziły również zastępy ochotnicze z Rychławy, Warlubia i Wielkiego Komorska.
 
 
Pożar traw
5 września o godzinie 13.25 otrzymaliśmy zadysponowanie do palących się traw przy ul. Akacjowej w Nowem. Do akcji udaliśmy się GBA.
 
 
Plama oleju na drodze krajowej 91
4 września o godzinie 1.03 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i dokonania utylizacji plamy oleju na jezdni drogi krajowej 91 w okolicy jez. Czarownic w Nowem. Do zdarzenia udaliśmy się SRt.
 
 
Dziki na torach
3 września o godzinie 22.30 otrzymaliśmy zadysponowanie do Milewa, gdzie doszło do rozjechania przez pociąg na magistrali kolejowej stada dzików. Z torów usunęliśmy sześć młodych warchlaków. Szczątki rozjechanych zwierząt stwarzały zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu kolejowego. Do akcji udaliśmy się GBA. W działaniach GBA uczestniczył także zastęp z OSP Rychława. Działania zakończono o godzinie 0.05 dnia następnego.
 
 
Pożar stogu siana w Mątawach
29 sierpnia o godzinie 23.32 otrzymaliśmy zadysponowanie do miejscowości Mątawy, gdzie palił się stóg złożony z wielu słomianych bali zbalowanych prasą belującą. W gaszeniu uczestniczyliśmy GBA i GCBA. Działania gaśnicze prowadziły z nami zastępy z jednostek ochotniczych z Dragacza i Wielkiego Komorska. Akcję dogaszania zakończyliśmy o godzinie 8.30 dnia następnego.
FOTO: Ł. Gronalewski
 
 
Plama oleju na drodze powiatowej w Trylu
25 sierpnia o godzinie 20.30 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia plamy oleju na drodze powiatowej w miejscowości Tryl. Do zdarzenia wyjechaliśmy SRt. Zabezpieczyliśmy i dokonaliśmy utylizacji rozlanej plamy oleju na długości 800 metrów.
 
 
Pożar samochodu w Rychławie
22 sierpnia o godzinie 13.42 otrzymaliśmy zadysponowanie do Rychławy, Doszło tam do zapalenia się samochodu osobowego marki Ford Mondeo. Do akcji udaliśmy się GBA. W działaniu uczestniczył również zastęp z OSP Rychława - GBA.
FOTO: Jarek Richlicki
 
 
Śmierć na torach
20 sierpnia o godzinie 21.13 otrzymaliśmy zadysponowanie do Twardej Góry, gdzie doszło do wypadku na magistrali kolejowej Chorzów Batory–Tczew. Do akcji udaliśmy się SRt. Z ustaleń policjantów, wynika, że jadący w kierunku Gdyni pociąg ekspresowy relacji Frankfurt - Gdynia potrącił mężczyznę znajdującego się na torowisku. W wyniku uderzenia 21-letni mężczyzna odniósł obrażenia, które pomimo podjętej akcji reanimacyjnej doprowadziły do jego zgonu. Linia kolejowa była zamknięta przez około 4 godziny. Działania zakończyliśmy o godzinie 0.45.
FOTO: Kamil Górka
 
 
Pompowanie wody
15 sierpnie o godzinie 8.25 otrzymaliśmy zadysponowanie, celem wypompowania wody z zalanej piwnicy w domu jednorodzinnym przy ul. Garbuzy w Nowem. Do zdarzenia wyjechaliśmy GBA.
 
 
Strona 1 z 76 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie