Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Listopad 28 2014 20:01:28
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 86
Najnowszy Użytkownik: kasio
 
Partnerzy
 
Uwaga zebranie
W najbliższą sobotę 29 listopada o godzinie 16.00, odbędzie się zebranie członków Zarządu naszej OSP. Obecność obowiązkowa.
 
 
Plama oleju
23 listopada o godzinie 19.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o plamie oleju na jezdni na ul. Kolejowej w Nowem. Do akcji wyjechaliśmy SRt.
 
 
Instalowaliśmy nową syrenę alarmową
22 listopada od godziny 8.30 uczestniczyliśmy w demontażu starej i montażu nowej syreny alarmowej na budynku Urzędu Gminy przy Placu św. Rocha. Działania prowadziliśmy z kosza drabiny, samochodu MAGIRUS. Prace zakończyliśmy o godzinie 13.30.
FOTO: Ł. Gronalewski
 
 
Pomoc służbom medycznym
20 listopada o godzinie 8.20 otrzymaliśmy zadysponowanie do udzielenia pomocy służbom medycznym, w celu wyciągnięcia osoby poszkodowanej z mieszkania. W działaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Bezpański pies w Milewku
18 listopada wyjechaliśmy do miejscowości Milewko. Otrzymaliśmy informację o wałęsającym się po miejscowości bezpańskim psie. Działania związane ze schwytaniem i przetransportowaniem czworonoga do schroniska, podjęliśmy o godzinie 18.00.
 
 
Plama oleju na DK 91
18 listopada o godzinie 10.20 otrzymaliśmy zadysponowanie do usunięcia plamy oleju na DK nr 91. Plama oleju napędowego ciągnęła się od miejscowości Górne Morgi na terenie naszej gminy, aż do Kurzejewa w gminie Warlubie. W wyniku podjętych działań olej napędowy został całkowicie zneutralizowany na całym kilkukilometrowym odcinku. Prawdopodobnie wyciekł z uszkodzonego baku ciężarówki. Do zadania wyjechaliśmy SRt.
 
 
I po wyborach samorządowych
W niedzielę 16 listopada odbyły się w Polsce wybory samorządowe. Wybieraliśmy burmistrza, 15 radnych oraz przedstawicieli do rady powiatu i sejmiku wojewódzkiego. W wyniku wyborów burmistrzem na II kadencję wybrany został druh Czesław Woliński, a radnym został wybrany druh Wojciech Kościński. Druhowie dziękują wszystkim strażakom ich rodzinom i znajomym, którzy włączyli się w kampanię wyborczą i głosowali na ich kandydatury w dniu wyborów.
 
 
Zakończona służba
"Wisła" Nowe zakończyła piłkarski rok 2014 wygraną. W pierwszym meczu rewanżowej rundy wiosennej "Wiślacy" pokonali Sokoła Radomin 1:0. Tym samym zakończyliśmy współpracę z MLKS w zabezpieczaniu meczów piłkarskich, w I rundzie sezonu 2014/15.
 
 
Alarm w ZM Nove
12 listopada o godzinie 10.52 otrzymaliśmy zadysponowanie do ZM NOVE w Morgach, gdzie czujka dymowa wykryła zadymienie na terenie zakładu. Do zdarzenia wyjechaliśmy GBA i GCBA. Sprawdzono zagrożenie, nie trzeba było podejmować innych czynności.
 
 
Udział w Święcie niepodległości
Tradycyjnie 11 listopada uczestniczyliśmy w obchodach Dnia Niepodległości. Ruch strażacki reprezentowały delegacje wraz z pocztami sztandarowymi gminnych jednostek ochotniczych. Złożyliśmy wiązanki kwiatów przy obelisku upamiętniającym ofiary wojny oraz na cmentarzu żołnierzy września 1939 roku.
 
 
Odszedł nasz przyjaciel
 
 
Strona 1 z 79 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie