Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Sierpień 31 2016 23:40:12
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 96
Najnowszy Użytkownik: nowiak52
 
Partnerzy
 
pożar stogu z sianem
28 sierpnia o godzinie 23.59 otrzymaliśmy zadysponowanie do płonącego stogu siana w Twardej Górze. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Konar na drodze
18 sierpnia o godzinie 2.03 udaliśmy się SRt na Dolne Morgi celem udrożnienia drogi powiatowej i usunięcia zalegającego na niej konaru drzewa.
 
 
pożar traw i motoroweru
12 sierpnia o godzinie 11.30 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw na terenie ogrodów działkowych w Nowem, zaraz potem o 12.45 udaliśmy się do Przyn, gdzie doszło do samozapłonu motoroweru. W akcjach gaśniczych uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Konar na drodze
11 sierpnia o godzinie 12.50 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia konaru drzewa z drogi w Dolnych Morgach. W zadaniu uczestniczyliśmy samochodem z drabiną Magirus.
 
 
Konar na drodze
4 sierpnia o godzinie 22.10 otrzymaliśmy zadysponowanie na II Os. Nadwiślańskie w Nowem, celem usunięcia konaru, który zablokował jedną z osiedlowych dróg. W zadaniu uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pożar w amfiteatrze
4 sierpnia o godzinie 19.30 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w nowskim amfiteatrze. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pompowanie wody
2 sierpnia o godzinie 7.00 otrzymaliśmy zadysponowanie do Kopytkowa, celem udzielenia pomocy tamtejszym druhom w akcji wypompowywania wody z posesji zalanych przez ulewę.
 
 
Plama oleju
24 lipca o godzinie 7.00 otrzymaliśmy zadysponowanie na II Os. Nadwiślańskie w Nowem, gdzie wskutek pęknięcia przewodu doszło do rozlania paliwa z samochodu ciężarowego. Wyciekło kilkadziesiąt litrów oleju napędowego. W akcji zabezpieczania i utylizowania wycieku uczestniczyliśmy SRt i GBA.
 
 
Konar przy szkole w Rychławie
18 lipca o godzinie 17.30 druhowie z OSP Rychława GBA, uczestniczyli w usuwaniu niebezpiecznego konaru drzewa przy szkole w Rychławie.
 
 
Wprowadzono stopień alarmowy ALFA i BRAVO-CRP
Premier RP, wydała zarządzenie w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego ALFA i BRAVO-CRP. Ma to związek z wizytą papieża Franciszka i Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie. W związku z tym do dnia 1 sierpnia, następuje stan wyższej gotowości jednostki w akcjach ratowniczych. Naczelnik OSP w Nowem prosi o większe zaangażowanie w przypadku alarmu.
 
 
Zarząd Główny OSP kontra KSP "Solidarność"
18 lipca Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP opublikował na swojej stronie stanowisko w sprawie opinii Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ 'Solidarność' do projektu ustawy modernizacyjnej na lata 2017-2020. Związek ZOSP RP z dezaprobatą odniósł się do części, w której związkowcy wskazują na nadmierne podnoszenie środków dla innych podmiotów systemu ratowniczo-gaśniczego, w tym jednostek OSP. Stanowisko KSP NSZZ "Solidarność", deprecjonuje rolę i znaczenie OSP w Polsce. Więcej wiadomości w temacie, na stronie ZOSP RP, gdzie można przeczytać całą treść stanowiska Zarządu Głównego.
 
 
Strona 1 z 106 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie