Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Kwiecień 25 2017 12:21:06
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Jubileusz 145 lecia OSP Nowe
 
 
Pożar sadzy w kominie
23 kwietnia o godzinie 17.23 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru sadzy w kominie w domu jednorodzinnym przy ul. Nowy Świat w Nowem. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
145 lat OSP w Nowem
 
 
Zabezpieczaliśmy mecze klasy Orlika
22 kwietnia od godziny 11.00 zabezpieczaliśmy od strony medycznej rozgrywki piłkarskie klasy "Orlik" na nowskim orliku przy ul. Myśliwskiej. W spotkaniach brały udział drużyny Wisły Nowe, Wdy Świecie, Dębu Potulice i GLKS Osielsko.
 
 
Pożar w samochodzie
20 kwietnia o godzinie 17.16 otrzymaliśmy zadysponowanie na autostradę A1, gdzie w miejscowości Gajewo zapalił się samochód marki Peugeot. W akacji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
FOTO Ł. Gronalewski
 
 
Warta u Grobu Pańskiego
Strażacka warta przy Grobie Pańskim to już wieloletnia tradycja, nawiązująca do pilnowania Grobu Chrystusa przez żołnierzy rzymskich. Zależnie od lokalnej tradycji strażacy występują w mundurach galowych, ze sznurami, w czapkach rogatywkach, hełmach bojowych lub ozdobnych. I my wierni starej tradycji, podjęliśmy się trzymania straży u symbolicznego Grobu Pańskiego, w nowskim kościele farnym p.w. św. Mateusza, którą trzymać będziemy do Mszy Rezurekcyjnej.
 
 
pożar traw
9 kwietnia o godzinie 15.08 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w miejscowości Osiny. Do akcji gaśniczej udaliśmy się GBA.
 
 
trawa i osy
4 kwietnia o godzinie 10.17 otrzymaliśmy zadysponowanie do płonących traw na ścieżce rowerowej w Nowem w okolicach ogródków działkowych. W akcji uczestniczyliśmy GBA. O godzinie 18.40 udaliśmy się do Rychławy, aby zabezpieczyć tamtejszą szkołę przed owadami błonkoskrzydłymi. Działania prowadziliśmy samochodem z drabiną MAGIRUS. W akcji uczestniczył również zastęp OSP Rychława GBA.
 
 
Spłonął samochód
1 kwietnia o godzinie 16.22 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru samochodu osobowego w miejscowości Dobre. Do akcji gaśniczej udaliśmy się GBA.
FOTO: Łukasz Gronalewski
 
 
Strażacy z Rychławy walczyli z płonącymi trawami
27 marca o godzinie 7.01 druhowie z OSP Rychława otrzymali zadysponowanie do płonących traw w miejscowości Twarda Góra. Następnego dnia o godzinie 6.07 otrzymali kolejne zadysponowanie do płonących traw ponownie w Twardej Górze. W akcjach gaśniczych uczestniczyli GBA.
 
 
Zdarzenie na ul. Podgórnej
30 marca o godzinie 8.17 otrzymaliśmy zadysponowanie do zdarzenia na drodze. Kierująca Toyotą Yaris skręcając z ul. Bydgoskiej w Podgórną nie zachowała bezpiecznej odległości i uderzyła w barierki oddzielające chodnik od ulicy. Obyło się bez osób poszkodowanych. W akcji uczestniczyliśmy SRt. Działania polegały na zabezpieczeniu uszkodzonego samochodu oraz utylizacji wyciekłej plamy oleju.
Foto: Klaudia Studzinska
 
 
Strona 1 z 114 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie