Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Wrzesień 25 2018 15:45:18
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
pożar w garażu przy ul. Zielonej w Nowem
21 września o godzinie 16.38 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru garażu w budynku jednorodzinnym przy ul. Zielonej w Nowem. Do akcji udaliśmy się GBA. Działania prowadził także zastęp z OSP Rychława, GBA.
 
 
pożar lasu w Gajewie
20 września o godzinie 16.45 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru lasu w Gajewie. Do akcji gaśniczej wyjechaliśmy GBA i GCBA. Działania GBA prowadził również zastęp z OSP Rychława.
 
 
Wypadek drogowy w Kurzejewie
19 września doszło do wypadku drogowego w miejscowości Kurzejewo na DK nr 91. W zderzeniu brały udział 2 samochody osobowe i samochód dostawczy. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Pożar kukurydzy w Mątawach
19 września o godzinie 14.27 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru kukurydzy w Mątawach. Do akcji gaśniczej wyjechaliśmy GBA.
 
 
pożar lasu w Gajewie
19 września o godzinie 12.28 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru lasu w Gajewie. Do akcji gaśniczej wyjechaliśmy GBA i GCBA. Działania prowadził także zastęp z OSP Rychława GBA. Akcja trwała do godziny 15.30.
 
 
Pożar lasu w Gajewie
18 września o godzinie 18.13 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru lasu w miejscowości Gajewo. Działania prowadziliśmy GBA i GCBA. W akcji gaśniczej uczestniczyły również zastępy z OSP Rychława i OSP Warlubie.
 
 
gniazdo os
17 września o godzinie 18.45 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia i zabezpieczenia gniazda os przy szkole podstawowej w Trylu.
 
 
pożar traw w gajewie
17 września o godzinie 18.05 otrzymaliśmy zadysponowane do pożaru traw w miejscowości Gajewo. Do akcji gaśniczej udaliśmy się GBA.
 
 
Kolejny pożar traw i lasu w Gajewie
16 września o godzinie 18.25 otrzymaliśmy kolejne zadysponowanie w tygodniu do pożaru traw i lasu w Gajewie. Do akcji udaliśmy się GBA i GCBA. Działania gaśnicze GBA prowadził także zastęp z OSP Rychława.
 
 
pożar lasu w Gajewie
15 września o godzinie 19.25 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru lasu w Gajewie. Do akcji gaśniczej wyjechaliśmy GBA i GCBA. W akcji GBA uczestniczył również zastęp z OSP Rychława.
 
 
pożar traw w Gajewie
15 września o godzinie 14.00 udaliśmy się po wcześniejszym zadysponowaniu do pożaru traw w Gajewie. Do akcji gaśniczej wyjechaliśmy GBA.
 
 
Strona 1 z 131 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie