Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Lipiec 17 2018 14:57:38
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Nieśliśmy pomoc wędkarzowi na Wiśle
11 lipca o godzinie 14.20 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy dryfującemu w kierunku Gniewa po Wiśle wędkarzowi, któremu na rzece popsuł się silnik przy pontonie. Działania prowadziliśmy SRt z pontonem.
 
 
Pożar lasu w okolicach Warlubia
11 lipca o godzinie 10.30 GCBA udaliśmy się do pożaru lasu w małej osadzie leśnej Borsukowo w gminie Warlubie. Działania prowadziło 15 jednostek straży pożarnej i samolot gaśniczy.
 
 
Ratowaliśmy bociana
5 lipca o godzinie 12.00 udaliśmy się samochodem z drabiną MAGIRUS do Twardej Góry, celem uwolnienia zaplątanego w kablach młodego bociana oraz usadowienia go na powrót w gnieździe.
 
 
Pompowanie wody w Rychławie
3 lipca o godzinie 14.00 otrzymaliśmy zadysponowanie celem wypompowania wody z piwnicy w budynku mieszkalnym w Rychławie. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Akcja w Pastwiskach
2 lipca o godzinie 13.58 otrzymaliśmy zadysponowanie do Pastwisk celem udzielenia pomocy w działaniu Policji zmierzającym do dostaniu się do mieszkania w budynku mieszkalnym. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
usuwaliśmy gniazdo szerszeni
30 czerwca o godzinie 19.55 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia z budynku mieszkalnego gniazda szerszeni w miejscowości Mały Komorsk. Do zdarzenia wyjechaliśmy GBA.
 
 
przewrócone drzewa w głodowie
30 czerwca o godzinie 17.03 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia przewróconych drzew w Głodowie. W akcji uczestniczyliśmy samochodem z drabiną Magirus.
 
 
Pomoc w działaniu policji
29 czerwca o godzinie 21.40 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy Policji w dostaniu się do mieszkania przy ul. Zduńskiej w Nowem. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Wypadek na A1 w Gajewie
24 czerwca o godzinie 7.59 udaliśmy się na autostradę A1 na wysokości miejscowości Gajewo do wypadku samochodowego. W akcji ratunkowej uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Załamanie pogody
21 czerwca po południu nastąpiło gwałtowne załamanie pogody po tygodniach upalnej i bezdeszczowej aury. Zaczął wiać bardzo silny wiatr, padał krótki intensywny deszcz. O godzinie 17.38 otrzymaliśmy podwójne zadysponowanie celem zabezpieczenia uszkodzonego banneru reklamowego przy drodze krajowej 91 w Bochlinie. W działaniu uczestniczyliśmy samochodem z drabiną MAGIRUS oraz do miejscowości Mały Komorsk, gdzie GBA usuwaliśmy przewrócone na drogę powiatową drzewo. O godzinie 18.15 otrzymaliśmy zadysponowanie na ul. Nowy Świat w Nowem celem zabezpieczenia zerwanej blachy z konstrukcji budynku mieszkalnego. Działanie prowadziliśmy samochodem z drabiną MAGIRUS. O godzinie 19.15 otrzymaliśmy jednoczesne zadysponowanie do Małego Komorska, celem zabezpieczenia zerwanego dachu z budynku mieszkalnego. Działanie prowadziliśmy samochodem z drabiną MAGIRUS, i na ul. Cisową w Nowem, gdzie przewróciło się drzewo.
 
 
Pożar lasu w Małym Komorsku
21 czerwca o godzinie 16.38 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru lasu w Małym Komorsku. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i GCBA.
 
 
Strona 1 z 128 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie