Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Październik 01 2014 20:15:52
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 86
Najnowszy Użytkownik: kasio
 
Partnerzy
 
Zebranie zarządu
W najbliższą sobotę 4 października o godzinie 16.00, odbędzie się kolejne w tym roku zebranie członków zarządu naszej OSP. O godzinie 17.00 rozpocznie się spotkanie wszystkich członków czynnych naszej jednostki. Obecność obowiązkowa.
 
 
100 lat młodej parze
 
 
Powiedzieli sobie - tak
27 września w Urzędzie Stanu Cywilnego w Smętowie, tuż po godzinie 15.00 podczas zaślubin, -TAK- powiedzieli sobie, druh Dawid Madziąg wraz z wybranką serca Martyną Urbańską. Strażackim zwyczajem towarzyszyliśmy Młodej Parze w drodze na miejsce uroczystości weselnych. Nie zapomnieliśmy również o strażackiej bramie.
 
 
O nas podczas Sesji Rady Miejskiej
24 września podczas 58 Sesji Rady Miejskiej sprawozdanie z działań gminnych OSP przedłożył prezes zarządu miejsko-gminnego ZOSP RP w Nowem druh Grzegorz Matusiak. – „Tego roku omijały naszą gminę niebezpieczne zjawiska atmosferyczne jak intensywne deszcze i silne wiatry, które występują na południu Polski. Intensywny deszcz powodujący pewne uszkodzenia w infrastrukturze komunalnej miał miejsce 5 sierpnia. Podstawowymi formacjami ratowniczymi kierowanymi do akcji w razie niespodziewanych zdarzeń są jednostki OSP. OSP w Nowem liczy 41 członków, OSP w Rychławie 27 członków, OSP w Małym Komorsku – 26 członków. OSP Nowe w tym roku brała udział przy 39 pożarach, 27 wypadkach drogowych i przy 14 innych zdarzeniach jak, likwidacja rojów os, obcinanie niebezpiecznych gałęzi, usuwanie oleju z dróg. OSP Rychława brała udział przy 10 pożarach i 5 innych zdarzeniach, OSP Mały Komorsk przy 6 pożarach i 1 innym zdarzeniu. (.....)
 
 
Pożar w piwnicy w domu jednorodzinnym
21 września o godzinie 18.22 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w domu jednorodzinnym w Warlubiu Wybudowaniu. Pożar powstał w pomieszczeniach piwnicznych, w których składowano drewno opałowe. W akcji uczestniczyliśmy GCBA.
 
 
Pożar traw przy ul. Jana Pawła II w Nowem
21 września o godzinie 12.50 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw na skarpie nadwiślańskiej przy ul. Jana Pawła II w Nowem. Do zdarzenia udaliśmy się GBA i GCBA. Akcję zakończono o godzinie 14.30.
 
 
Mecz na Orliku z druhami z OSP Gniew
W piękną, słoneczną sobotę 20 września na nowskim Orliku od godziny 15.00 rozgrywaliśmy mecz piłkarski z druhami z OSP Gniew. Nie był to dla nas udany występ. Już do przerwy na tablicy wyników widniało 7:1 dla drużyny gości. Po przerwie gra się wyrównała i ostatecznie po remisowej połówce schodziliśmy z boiska z wynikiem 9:3 dla OSP Gniew. Zabawy było co niemiara. Gościom dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i możliwość spędzenia wspólnego sobotniego popołudnia w sportowej rywalizacji. Podziękowania składamy również p. Zbyszkowi Zgubińskiemu, który sędziował i gospodarzył wydarzeniu na Orliku.
Galeria zdjęć
 
 
Pożar instalacji elektrycznej
12 września o godzinie 21.15 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w instalacji elektrycznej w budynku gospodarskim w miejscowości Tryl. Do działania udaliśmy się GBA i GCBA.
 
 
Pożar stodoły w Górnych Morgach
8 września o godzinie 16.12 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru stodoły, który powstał po uderzeniu pioruna w miejscowości Górne Morgi. W działaniach gaśniczych uczestniczyliśmy GBA i GCBA. Akcję prowadził także zastęp z OSP Warlubie.
 
 
Pożar stogu w Kończycach
5 września o godzinie 22.03 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru stogu słomy w Kończycach. W działaniu uczestniczyliśmy GBA. Akcję gaśniczą prowadziły również zastępy ochotnicze z Rychławy, Warlubia i Wielkiego Komorska.
 
 
Pożar traw
5 września o godzinie 13.25 otrzymaliśmy zadysponowanie do palących się traw przy ul. Akacjowej w Nowem. Do akcji udaliśmy się GBA.
 
 
Strona 1 z 76 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie