Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Październik 20 2017 19:35:33
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Zdarzenie na ul. Bydgoskiej
16 października o godzinie 21.00 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolizji motocykla z samochodem osobowym na ul. Bydgoskiej w ciągu drogi krajowej nr 91. W zabezpieczeniu miejsca zdarzenia uczestniczyliśmy SRt.
 
 
zebranie zarządu
W sobotę 21 października o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie członków zarządu OSP Nowe. Obecność obowiązkowa.
 
 
statystyka wyjazdów do zdarzeń
Ukazała się statystyka dotycząca wyjazdów do zdarzeń jednostek skupionych w KSRG na terenie powiatu świeckiego, opublikowana przez PSP w Świeciu na dzień 10 października. Wszystkie jednostki uczestniczyły łącznie od początku roku w 1131 zdarzeniach. 258 razy udawano się do pożarów, 829 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowano 44 wezwania fałszywe. W minionym okresie OSP z Nowego odnotowała 97 wyjazdów do zdarzeń. 34 razy udawaliśmy się do pożarów, 61 razy do miejscowych zagrożeń, otrzymaliśmy 2 wezwania fałszywe.
 
 
kolizja w Górnych Morgach
10 października o godzinie 9.40 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolizji dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 91 w Górnych Morgach. Nie było osób poszkodowanych. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Wypadek na A1 w Gajewie
9 października o godzinie 7.14 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku na autostradzie A1 w miejscowości Gajewo. Kierujący volkswagenem polo jadąc w kierunku Gdańska nieskutecznie wyprzedzał ciężarówkę powodując kolizje, w której uczestniczyły łącznie 4 samochody. Z miejsca zdarzenia 1 osobę przewieziono do szpitala na obserwację. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. W zadaniu uczestniczyliśmy SRt.

 
 
pożar budynku gospodarczego
7 października o godzinie 9:06 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru budynku gospodarczego w Wielkim Komorsku. W działaniu uczestniczyliśmy GBA. Na miejscu z pożarem walczyły: zastęp OSP Wielki Komorsk, dwa zastępy z OSP Warlubie oraz zastęp JRG z PSP Świecie.
 
 
Kolizja w Górnych Morgach
30 września o godzinie 14.55 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolizji dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Górne Morgi. Na szczęście nie było osób poszkodowanych. W zadaniu uczestniczyliśmy GBA.
 
 
7 miejsce w Lnianie
23 września w Lnianie, odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z terenu powiatu świeckiego. Wzięło w nich udział 14 drużyn strażackich, w tym 3 kobiece. Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Świeciu, bryg. Piotr Tkaczyński. Sędzią głównym zawodów był mł. kpt. Adam Gwizdała. Druhny i druhowie konkurowali ze sobą w ćwiczeniu bojowym i sztafecie 7 x 50 m z przeszkodami. Po ćwiczeniu bojowym nasza drużyna plasowała się na 2 pozycji, tracąc do prowadzących druhów z Drzycimia 2,34 pkt. Po sztafecie, w której zajęliśmy 9 pozycję, ostatecznie w zawodach uplasowaliśmy się na 7 pozycji z wynikiem 118,53 pkt. Gratulujemy zwycięskim druhom z OSP Drzycim, oraz druhnom z OSP Ratownik Świecie wygranej w zawodach powiatowych i życzymy powodzenia w zawodach na szczeblu wojewódzkim.
 
 
Wypadek na autostradzie
15 września o godzinie 16.32 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku na autostradzie A 1 w Gajewie. Do akcji udaliśmy się SRt.
FOTO A. Orzendowski
 
 
Pożar sadzy
9 września o godzinie 10.55 otrzymaliśmy zadysponowanie na ul. Kolejową w Nowem, gdzie doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Wygrana w zawodach sportowo - pożarniczych w Górnej Grupie
2 września na stadionie w Górnej Grupie odbyły się międzygminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z terenu gmin: Dragacz, Nowe i Warlubie. Biorąca udział w zawodach nasza drużyna męska zwyciężając w Gminie Nowe wywalczyła sobie prawo startu w najbliższych zawodach na szczeblu powiatu.
FOTO K. Gracek
 
 
Strona 1 z 119 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie