Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Grudzień 15 2019 13:48:15
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Niebezpieczny konar nad drogą powiatową w Mątawach
12 grudnia o godzinie 13.07 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia niebezpiecznego konaru drzewa zwisającego nad drogą powiatową nr 1218C w Mątawach. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Czujka podniosła alarm
5 grudnia o godzinie 11.01 otrzymaliśmy zadysponowanie do ZM "NOVE" w Górnych Morgach. Na miejscu okazało się, że alarm podniosła czujka dymowa. Nie było konieczności podejmowania żadnych działań.
 
 
Samochód między pociągami w Gajewie
1 grudnia na niestrzeżonym przejeździe w Gajewie na magistrali kolejowej Herby Nowe - Gdynia doszło do kolizji samochodu osobowego z pociągiem pośpiesznym a następnie z pociągiem towarowym. Kierujący pojazdem wyszedł z kolizji bez obrażeń. W zadysponowaniu od godziny 20.26 do 01.05 uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Zderzenie w Zdrojewie
30 listopada o godzinie 20.30 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolizji na drodze krajowej nr 91 w Zdrojewie, gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego z dwoma dzikami. Na miejsce zdarzenia udaliśmy się GCBA i SRt.
 
 
Zalanie w Biedronce
13 listopada o godzinie 22.45 otrzymaliśmy zadysponowanie do Biedronki przy ul. Bydgoskiej w Nowem, celem wypompowania wody. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Wypadek na autostradzie
13 listopada o godzinie 21.45 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku na autostradzie A1 w Gajewie. Do akcji udaliśmy się SRt.
 
 
poszukiwania zaginionych osób w Głodowie
11 listopada o godzinie 16.46 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia wsparcia Policji i Straży Leśnej w poszukiwaniu grupy 5 osób, które zgubiły się w lesie, w okolicach miejscowości Głodowo. Do zdarzenia udaliśmy się GBA i SRt. Osoby odnaleziono całe i zdrowe.
 
 
Pomoc służbom ratunkowym
9 listopada o godzinie 17.33 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia służbom ratunkowym w dostaniu się do mieszkaniu w budynku przy Al. 3 Maja w Nowem. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
pożar sadzy w kominie
8 listopada o godzinie 17.29 otrzymaliśmy zadysponowanie do miejscowości Przyny, gdzie doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym, w budynku mieszkalnym. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Dzień Niepodległości
 
 
pożar pustostanu
16 października o godzinie 16.15 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w pustostanie położonym przy ul. Leśnej w Nowem. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Strona 1 z 145 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie