Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Luty 20 2019 02:26:12
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Akcja pomocy służbom ratunkowym w Małym Komorsku
14 stycznia o godzinie 10.48 otrzymaliśmy zadysponowanie do Małego Komorska, celem udzielenia pomocy służbom ratunkowym w dostaniu się do mieszkania, w którym znajdował się zmarły mężczyzna. W działaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Udział w WOŚP
 
 
Zebranie zarządu M-G ZOSP RP w Nowem
Na odbytym w dniu 9 stycznia zebraniu członków zarządu miejsko-gminnego ZOSP RP w Nowem, podsumowano działalność jednostek ochotniczych z terenu gminy w roku 2018 i omówiono plan działań na rok 2019. Ustalono również terminy walnych zebrań sprawozdawczych. I tak, walne zebranie w OSP Rychława odbędzie się 23 lutego o godzinie 16.00, w ZOSP przy PFM w Nowem 9 marca o godzinie 10.00, w OSP Nowe dnia 16 marca o godzinie 16:00, i w OSP Mały Komorsk 23 marca o godzinie 17.00. Obecność w zebraniach obowiązkowa.
 
 
Połamane drzewo i sadze w kominie
2 stycznia o godzinie 7.45 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru sadzy w kominie przy ul. Długiej w Nowem. Tego samego dnia o godzinie 14.39 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia połamanego, niebezpiecznie zwisającego nad drogą drzewa w Gajewie. W obydwu zdarzeniach uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Kontrola detektorem gazu
15 grudnia o godzinie 9.48 otrzymaliśmy zadysponowanie celem dokonania sprawdzenia szczelności instalacji gazowej detektorem gazu w budynku mieszkalnym przy ul. Łąkowej w Nowem. Następnego dnia do podobnego zadysponowania udaliśmy się o godzinie 4.11 do budynku przy ul. Nowej w Nowem. W zdarzeniach uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Śmiertelny wypadek w Mątawach
13 grudnia o godzinie 16.55 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku drogowego w Mątawach w wyniku którego dwie osoby zostały ranne, a jedna poniosła śmierć na miejscu zdarzenia. W akcji ratunkowej uczestniczyliśmy SRt.
 
 
pożar wentylatora w ZM NOVE
12 grudnia o godzinie 15.17 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru wentylatora nad wędzarnią w Zakładach mięsnych NOVE w Górnych Morgach, który spowodował duże zadymienie. Do akcji udaliśmy się GBA.
 
 
Ćwiczenia na terenie zakładu poprawczego w Nowem
7 grudnia o godzinie 10.14 otrzymaliśmy zadysponowanie do Zakładu Poprawczego w Nowem, w którym doszło do pożaru na terenie kotłowni. Był to wycinek ćwiczeń przeprowadzonych przez PSP. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Szlachetna paczka
Wzorem lat poprzednich druhowie naszej jednostki włączyli się w akcję niesienia pomocy potrzebującym w ramach ogólnopolskiej akcji "Szlachetnej paczki". Ideą akcji jest niesienie pomocy i wsparcia rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej z niezależnych od siebie przyczyn. Celem akcji jest mądra pomoc, taka która daje szansę na zmianę i poprawę warunków życia. Nasza remiza będzie tradycyjnie w dniach 8-9 grudnia magazynem do którego Darczyńcy zwozić będą swoje szlachetne paczki.
 
 
Spłonął ciągnik
3 grudnia o godzinie 6.40 otrzymaliśmy zadysponowanie do jednego z gospodarstw rolnych w Trylu gdzie doszło do pożaru w ciągniku. Do akcji gaśniczej wyjechaliśmy GCBA i GBA.
 
 
Plama oleju na Bydgoskiej
30 listopada o godzinie 19.05 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia plamy oleju na ul. Bydgoskiej w Nowem. Do akcji udaliśmy się SRt.
 
 
Strona 2 z 136 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie