Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Kwiecień 10 2021 18:39:34
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 106
Najnowszy Użytkownik: adamexy
 
Partnerzy
 
Drzewo w Rychławie
26 lutego o godzinie 8.00 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia przewróconego drzewa w Rychławie. W zadaniu uczestniczyliśmy SHD. Tego samego dnia o godzinie 12.40 udaliśmy się do pożaru stacji transformatorowej linii energetycznej. W akcji uczestniczyliśmy GBA
 
 
Usuwanie drzewa w Twardej Górze
24 lutego o godzinie 16.10 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia przewróconego na drogę drzewa w miejscowości Twarda Góra. W zadysponowaniu uczestniczyliśmy SHD.
 
 
Uwięziony pies i akcja dachy
19 lutego o godzinie 15.56 otrzymaliśmy zadysponowanie celem wyciągnięcia psa z piwnicy budynku w miejscowości Tryl. W akcji uczestniczyliśmy GBA. Tego samego dnia od godziny 23.04 uczestniczyliśmy w akcji odśnieżania dachów i usuwania lodu z rynien na budynkach wielkogabarytowych na terenie naszej gminy. W akcji uczestniczyliśmy SRt i SHD.
 
 
Transport na szczepienia
Prezes Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Waldemar Pawlak podpisał list intencyjny zawierający deklarację współpracy i włączenia się jednostek OSP do Narodowego Programu Szczepień. OSP udziela pomocy w przypadku problemów logistycznych, dojazdowych czy komunikacyjnych związanych z dotarciem do punktu szczepień. 19 lutego w godzinach od 11.00 do 16.20 uczestniczyliśmy w transporcie naszych mieszkańców do punktu szczepień w Nowem. W zadaniu uczestniczyliśmy samochodem operacyjnym Renault Trafic.
 
 
Plama oleju na ul. Grudziądzkiej
15 lutego o godzinie 10.16 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia plamy oleju na jezdni przy ul. Grudziądzkiej w Nowem. W zadysponowaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
konar nad drogą
8 lutego o godzinie 14.15 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy druhom OSP Warlubie w zabezpieczeniu i usunięciu niebezpiecznego konaru drzewa nad drogą Płochocin-Osie. W zadysponowaniu uczestniczyliśmy SHD.
 
 
konar drzewa
3 lutego o godzinie 08.10 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i usunięcia niebezpiecznie zwisającego konaru drzewa przy ul. Zielonej w Nowem. W zadaniu uczestniczyliśmy GBA.
 
 
pomoc służbom medycznym
2 lutego o godzinie 11.08 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy karetce pogotowia w transporcie osoby chorej do szpitala. W działaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
pożar w Milewie
27 stycznia o godzinie 13.28 otrzymaliśmy zadysponowanie do Milewa, gdzie doszło do pożaru w kuchni w jednym z mieszkań, w budynku wielorodzinnym. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pożar sadzy w kominie
16 stycznia o godzinie 22.06 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym, w Małym Komorsku. Działania gaśnicze prowadziliśmy GBA i SHD19.
 
 
Grajmy z WOŚP
 
 
Strona 2 z 159 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie