Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Czerwiec 20 2019 09:41:57
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Potrącona przez motocyklistę
22 maja o godzinie 9.42 otrzymaliśmy zadysponowanie na ul. Podgórną w Nowem, gdzie doszło do potrącenia przez motocyklistę idącej drogą kobiety. Poszkodowaną z miejsca zdarzenia do szpitala zabrał helikopter LPR. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
pożar budynku w Gajewie Zabudowania
15 maja o godzinie 22.20 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru domu wraz z przyległymi zabudowaniami w Gajewie Zabudowania. W akcji gaśniczej uczestniczyło łącznie 7 zastępów z państwowej i ochotniczych straży pożarnych. W zdarzeniu uczestniczyliśmy GBA i GCBA. Akcję prowadził również zastęp z OSP Rychława GBA. Na szczęście budynek był niezamieszkały.
 
 
Przewrócone drzewo w Rychławie
14 maja o godzinie 18.47 druhowie z OSP Rychława otrzymali zadysponowanie celem usunięcia przewróconego drzewa z drogi w Rychławie.
 
 
Zabezpieczenie w amfiteatrze w Nowem
11 maja od godziny 20.35 zabezpieczaliśmy w nowskim amfiteatrze wypalanie pieca butelkowego podczas Nocy Muzeów. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pożar traw przy lesie w Gajewie Zabudowania
11 maja o godzinie 19.50 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w Gajewie Zabudowania. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i GCBA. Działania prowadził również zastęp z OSP Rychława GBA.
 
 
wypadek na DK 91
10 maja o godzinie 14.47 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku na drodze krajowej nr 91 w Bochlinie. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Statystyka wyjazdów do zdarzeń
Ukazała się statystyka dotycząca wyjazdów do zdarzeń jednostek skupionych w KSRG na terenie powiatu świeckiego, opublikowana przez PSP w Świeciu na dzień 9 maja. Wszystkie jednostki uczestniczyły łącznie od początku roku w 656 zdarzeniach. 324 razy udawano się do pożarów, 323 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowano 9 wezwań fałszywych. W minionym okresie OSP z Nowego odnotowała 61 wyjazdów do zdarzeń. 32 razy udawaliśmy się do pożarów, 27 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowaliśmy 2 wezwania fałszywe.
 
 
Drzewo na drodze
2 maja o godzinie 6.22 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia przewróconego drzewa na drodze powiatowej nr 1218C w Trylu. Do akcji wyjechaliśmy GBA.
 
 
Kolejny pożar lasu w Gajewie
27 kwietnia o godzinie 23.02 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolejnego pożaru w obszarze leśnym w Gajewie. Do akcji gaśniczej udaliśmy się GBA i GCBA. Działania prowadził także zastęp z OSP Rychława GBA. Ogień udało się szybko zlokalizować i ugasić.
 
 
Znowu pożar lasu w Gajewie
27 kwietnia o godzinie 19.32 otrzymaliśmy kolejne zadysponowanie do pożaru w obszarze leśnym w Gajewie. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i GCBA. Działania prowadził również zastęp z OSP Rychława GBA.
 
 
Pożar lasu w Gajewie
26 kwietnia o godzinie 22.54 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru lasu w Gajewie. Na szczęście został szybko zlokalizowany i opanowany. W akcji uczestniczyliśmy GBA. Działania prowadził także zastęp z OSP Rychława GBA.
 
 
Strona 2 z 142 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie