Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Grudzień 14 2018 09:09:38
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Plama oleju na ul. Tczewskiej w Nowem
14 listopada o godzinie 12.12 otrzymaliśmy zadysponowanie na ul. Tczewską, gdzie na pasie ruchu w kierunku Gdańska doszło do wycieku oleju napędowego na odcinku 500 metrów. W zabezpieczaniu i utylizacji plamy oleju uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Dobiega końca remont w garażach naszej OSP
Nakładem własnym sił i środków dokonaliśmy remontu pomieszczeń garażu w budynku naszej jednostki. Odmalowano ściany, wymieniono pozostałe okna drewniane i instalację elektryczną. Na części ścian położono kafle oraz wylano nową podłogę. Wymieniono boksy na umundurowanie bojowe. Zarząd dziękuje Druhnom i Druhom, którzy włączyli się w prace remontowe.
 
 
Braliśmy udział w obchodach 100 rocznicy odzyskania niepodległości
 
 
Pożar samochodu na ul. Podgórnej w Nowem
10 listopada o godzinie 7.44 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru samochodu osobowego przy ul. Podgórnej w Nowem. Do akcji udaliśmy się GBA.
 
 
Wypadek na A1
9 listopada o godzinie 23.50 zostaliśmy zadysponowani do wypadku na autostradzie A1. Na pasie w kierunku Gdańska doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. 5 osób zostało poszkodowanych. Do akcji udaliśmy się SRt. Utrudnienia w ruchu trwały przez wiele godzin.
 
 
Święto niepodległości
 
 
Statystyka wyjazdów do zdarzeń
Ukazała się statystyka dotycząca wyjazdów do zdarzeń jednostek skupionych w KSRG na terenie powiatu świeckiego, opublikowana przez PSP w Świeciu na dzień 5 listopada. Wszystkie jednostki uczestniczyły łącznie od początku roku w 1783 zdarzeniach. 619 razy udawano się do pożarów, 1112 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowano 52 wezwania fałszywe. W minionym okresie OSP z Nowego odnotowała 133 wyjazdy do zdarzeń. 62 razy udawaliśmy się do pożarów, 67 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowaliśmy 4 wezwania fałszywe.
 
 
Fałszywe zadysponowanie
4 listopada o godzinie 21.09 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w budynku mieszkalnym w Milewku. Na miejscu okazało się, że było to zgłoszenie fałszywe. Do akcji udaliśmy się GBA. Do akcji wyjechał również zastęp z OSP Rychława GBA.
 
 
Wypadek na autostradzie A1
23 października o godzinie 15.26 otrzymaliśmy zadysponowanie na autostradę A1 w Gajewie. Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne barierki. W akcji ratunkowej uczestniczyliśmy SRt.
 
 
pożar w garażu w Milewku
22 października o godzinie 20.40 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w piwnicy budynku mieszkalnego w Milewku. Do akcji gaśniczej udaliśmy się GBA. Działania prowadził również zastęp z OSP Rychława GBA.
 
 
Dziękujemy
Druhowie Czesław Woliński, Wojciech Kościński i Janusz Guzman dziękują za udzielone im poparcie w wyborach samorządowych. Oddane na nas głosy w wyborach na Burmistrza Nowego i do Rady Miejskiej w Nowem oraz zaufanie którym nas Państwo obdarzyli mobilizują nas do wytężonej pracy dla dobra całej naszej społeczności lokalnej. To ogromny kapitał i silny głos mieszkańców, których będziemy godnie reprezentować. Dziękujemy !
 
 
Strona 2 z 134 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie