Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Kwiecień 20 2019 08:43:33
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Pożar traw w Milewie
1 kwietnia o godzinie 21.17 druhowie z OSP Rychława otrzymali zadysponowanie do pożaru traw w miejscowości Milewo. W akcji uczestniczono GBA.
 
 
Pożar nad Jeziorem Radodzierz
31 marca o godzinie 17.18 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw na terenie nieczynnego ośrodka wypoczynkowego EUROPARK nad Jeziorem Radodzierz. Ogień z płonących traw rozprzestrzeniał się na zabudowania dawnych domków wypoczynkowych. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GCBA i GBA. Działania prowadzili również druhowie z OSP Rychława GBA.
 
 
pożar traw na skarpie nadwiślańskiej w Nowem
30 marca o godzinie 23.54 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw na skarpie nadwiślańskiej w Nowem. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GCBA i GBA.
 
 
pożar traw w Milewie
29 marca o godzinie 21.37 druhowie z OSP Rychława otrzymali zadysponowanie do pożaru traw w miejscowości Milewo. W akcji gaśniczej uczestniczono GBA.
 
 
pożar poddasza w Górnych Morgach
29 marca o godzinie 14.33 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru na poddaszu budynku mieszkalnego w Górnych Morgach. Ogień na szczęście nie zdołał się rozprzestrzenić i szybko go opanowano. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
pożar traw w Trylu
28 marca o godzinie 19.59 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w okolicy oczyszczalni ścieków w Trylu. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i GCBA.
 
 
Wyciek gazu
23 marca o godzinie 21.38 otrzymaliśmy zadysponowanie celem sprawdzenia szczelności kuchenki gazowej w mieszkaniu na Os. 700 lecia. Do akcji udaliśmy się GBA.
 
 
Konar drzewa
23 marca o godzinie 09.50 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia niebezpiecznego konaru drzewa znad ulicy Długie Ogrody w Nowem. W zadaniu uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Walne zebranie sprawozdawcze w OSP Mały Komorsk
23 marca o godzinie 17.00 w remizie w Małym Komorsku odbyło się zebranie sprawozdawcze druhów ochotników skupionych w szeregach małokomorskiej OSP. Podczas zebrania dokonano podsumowania działalności jednostki w roku 2018, przyjęto plan działań na rok 2019 oraz jednomyślnie na wniosek komisji rewizyjnej udzielono absolutorium zarządowi za działalność w 2018 roku. W zebraniu uczestniczyli m.in.: burmistrz Nowego dh Czesław Woliński, z-ca burmistrza Nowego Zbigniew Lorkowski, z ramienia PSP w Świeciu mł. kpt. Adam Gwizdała, prezes zarządu M-G ZOSP RP w Nowem druh Grzegorz Matusiak, komendant gminny ZOSP RP w Nowem Jarosław Steinborn, sekretarz ZOSP RP w Nowem Wojciech Kościński, radna Rady Miejskiej w Nowem Danuta Zielińska, sołtys sołectwa Mały Komorsk Bogumiła Krupke, członkowie wspierający Zygmunt Śmigerski i Wojciech Balewski. Podczas zebrania wręczono zasłużonym druhom odznaki za wysługę lat i Strażaka wzorowego. Zaproszeni goście życzyli komorskim druhom spokojnej służby, podczas całego 2019 roku.
 
 
pożar traw
22 marca o godzinie 20.53 druhowie z OSP Rychława otrzymali zadysponowanie do pożaru traw w Milewie. W akcji gaśniczej uczestniczono GBA.
 
 
Pożar traw
20 marca godzinie 23.10 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w Milewie. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA. Pożar gasił również zastęp z OSP Rychława GBA.
 
 
Strona 2 z 139 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie