Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Grudzień 15 2019 13:54:37
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Wypadek w Trylu
11 października o godzinie 14.20 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku na drodze powiatowej nr 1218C w miejscowości Tryl. Kierująca samochodem osobowym zjechała z pasa ruchu i uderzyła w przydrożne drzewo. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Wypadek na A1
2 października o godzinie 10.59 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku na autostradzie A1 na pasie w kierunku Gdańska w Gajewie. Do zdarzenia udaliśmy się SRt.
 
 
Plama oleju po kolizji
12 września o godzinie 09.34 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i utylizacji plamy oleju na jezdni przy ul. Tczewskiej powstałej wskutek kolizji samochodów. W zadaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Konar nad drogą
10 września o godzinie 11.05 otrzymaliśmy zadysponowanie do Mątaw celem usunięcia niebezpiecznego konaru znad drogi. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Udział w zawodach gminnych w Warlubiu
7 września od godziny 10.00 w Warlubiu uczestniczyliśmy w zawodach sportowo - pożarniczych, w których spotkali się druhowie z jednostek ochotniczych z terenu gmin: Dragacz, Nowe i Warlubie. Z naszej gminy w szranki stanęli druhowie z Małego Komorska, Nowego i Rychławy. Los sprawił, że bezpośredni pojedynek stoczyli druhowie z Nowego i Rychławy. Zawodom przyglądali się z trybun Burmistrz Nowego druh Czesław Woliński, prezes zarządu M - G ZOSP RP w Nowem Grzegorz Matusiak i przybyli mieszkańcy naszej gminy. Ostatecznie wygraną w zawodach gminnych odnieśli druhowie z OSP Rychława zdobywając 126,47 pkt, na drugim miejscu uplasowali się druhowie z Nowego z wynikiem 137,90 pkt, na trzecim miejscu uplasowali się druhowie z Małego Komorska z wynikiem 152,37 pkt. Nagrody i pamiątkowe dyplomy za udział i miejsce w zawodach wręczał druhom Burmistrz Nowego w asyście Prezesa zarządu miejsko - gminnego. Gratulujemy druhom z Rychławy wygranej w zawodach. Będą oni reprezentować naszą gminę w powiatowych zawodach sportowo - pożarniczych w Świeciu, które odbędą się 21 września. Druhowie z Rychławy osiągnęli najlepszy wynik spośród 12 startujących w zawodach drużyn męskich. OSP z Nowego osiągnęła 3 wynik, za druhami z Rychławy i Wielkiego Stwolna.
 
 
Pomoc w otwarciu mieszkania
4 września o godzinie 11.32 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy w dostaniu się do mieszkania przy ul. Zduńskiej w Nowem. W zdarzeniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Pomoc w działaniu Policji
3 września o godzinie 22.12 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy Policji w dostaniu się do mieszkania w budynku w Zdrojewie, w którym doszło do próby samobójczej. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Alarm czujki
1 września o godzinie 00.26 otrzymaliśmy zadysponowanie celem sprawdzenia szczelności instalacji gazowej na Os. 700 lecia w Nowem, gdzie alarm podniosła czujka dymowa. Okazało się, że nie było zagrożenia. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Statystyka wyjazdów
Ukazała się statystyka dotycząca wyjazdów do zdarzeń jednostek skupionych w KSRG na terenie powiatu świeckiego, opublikowana przez PSP w Świeciu na dzień 20 sierpnia. Wszystkie jednostki uczestniczyły łącznie od początku roku w 1141 zdarzeniach. 508 razy udawano się do pożarów, 591 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowano 42 wezwania fałszywe. W minionym okresie OSP z Nowego odnotowała 99 wyjazdów do zdarzeń. 38 razy udawaliśmy się do pożarów, 57 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowaliśmy 4 wezwania fałszywe.
 
 
próba samobójcza
15 sierpnia o godzinie 09.25 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy karetce pogotowia ratunkowego w związku z próbą samobójczą mężczyzny w mieszkaniu, w kamienicy przy ul. Gdańskiej w Nowem. Akcję prowadziliśmy SRt.
 
 
plama oleju
13 sierpnia o godzinie 11.04 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i utylizacji plamy oleju na drodze w miejscowości Przyny. Działania prowadziliśmy SRt.
 
 
Strona 2 z 145 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie