Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Październik 19 2018 23:41:05
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Osiedlowy Festyn Rodzinny
W najbliższą sobotę zabezpieczamy Osiedlowy Festyn Rodzinny, który odbędzie się przy II Osiedlu Nadwiślańskim w Nowem.
 
 
Wypadek w Kończycach.
Również we wtorek 3 sierpnia tuż po godzinie 14 otrzymaliśmy wezwanie do wypadku, który miał miejsce na krajowej 1 w Kończycach. W kolizji wzięły udział trzy samochody. Kierowca pierwszego auta skręcał w drogę przy lecznicy dla zwierząt, jadący za nim samochód prawidłowo zwolnił, i w tej chwili wjechała w niego kierująca samochodem osobowym kobieta. Na śliskiej jezdni przy padającym deszczu najprawdopodobniej nie zauważyła, że kierowca jadącego przed nią pojazdu zwolnił, uderzyła w tył jego auta popychając je na samochód dokonujący skrętu. Do zdarzenia udaliśmy się GBA i samochodem ratownictwa technicznego SLRt. Przybyła na miejsce wypadku "R" zabrała na obserwację do szpitala osobę z urazem głowy. Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia i oczyściliśmy jezdnię z pozostałości po wypadku.
 
 
Zadymienie na ul. Nowej
W wtorek 3 sierpnia o godzinie 13.52 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia na ul. Nowej w Nowem. Na miejscu okazało się, że doszło do zadymienia w nieczynnej hali dawnych warsztatów szkolnych spowodowanego najprawdopodobniej przez mieszkających tam nielegalnie bezdomnych. Nikomu nic się nie stało. Zadanie polegało na przewietrzeniu pomieszczenia i zabezpieczeniu budynku. Do zdarzenia udaliśmy GBA i GCBA.
 
 
Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
Dzisiaj przypada 66 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. O godzinie 17.00 w tzw. godzinie "W" oznaczającej kryptonim rozpoczęcia powstania warszawskiego dźwiękiem syren na terenie całego kraju oddaliśmy hołd poległym i walczącym w powstaniu żołnierzom polskiego podziemia jak i cywilnym ofiarom mieszkańców Warszawy.Także w Nowem przez minutę dźwięk syren informował o przypadającej rocznicy warszawskiego zrywu powstańczego.
 
 
Gościliśmy pielgrzymów
W dniu wczorajszym / 31 lipca/gościliśmy na terenie naszej remizy grupę pątników z Tczewa zmierzających na Jasną Górę. Zaoferowaliśmy im poczęstunek i dach nad głową. Wieczorny alarm, wyjazd do akcji i ryk syreny, stanowił dla pielgrzymów niewątpliwie dodatkową atrakcję na jednym z przystanków na dalekim pielgrzymkowym szlaku.
 
 
Plama oleju na ul. Komierowskiego
31 lipca o godzinie 22.38 zostaliśmy zadysponowani celem usunięcia plamy oleju rozlanej na ul. Komierowskiego w Nowem. Wyciek spowodowany był najprawdopodobniej nieszczelnością w silniku parkującego na tej ulicy TiR-a.
 
 
Zebranie Zarządu
31 lipca o godzinie 18.00 w remizie OSP w Nowem odbyło się zebranie Zarządu. Omawiano m.in.sprawy organizacyjne związane z organizacją zawodów międzygminnych, a w poczet druhów przyjęto 4 nowych członków.
 
 
Egzamin podstawowy I stopnia
31 lipca nasi druhowie przystąpią do egzaminu kończącego kurs podstawowy I stopnia. Wierzymy w wasze umiejętności. Zdajcie i wspierajcie nas w działaniach mających na celu, dobro i bezpieczeństwo społeczności lokalnej. Powodzenia, trzymamy kciuki !
 
 
Wycinka drzew w Osinach
31 lipca o godzinie 7.00 otrzymaliśmy wezwanie celem dokonania ścięcia przechylonych drzew zagrażających budynkowi mieszkalnemu w miejscowości Osiny.
 
 
Wypadek na ulicy Tczewskiej
O godzinie 17.52 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego mającego miejsce w Nowem na ul. Tczewskiej. Samochód dostawczy jadący od strony Bochlina wymusił pierwszeństwo skręcając w ul.Myśliwską . Kierująca autem nie zauważyła jadącego samochodu w kierunku Gdańska. Doszło do zderzenia. Na miejsce przybyła "R", której załoga po przebadaniu poszkodowanych postanowiła o przewiezieniu na obserwację do szpitala, osoby kierującej samochodem dostawczym. Nasze zadanie polegało na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i utylizacji sorbentem na jezdni plam oleju wyciekłych w skutek zderzenia.
 
 
PSP w Świeciu opublikowała statystykę wyjazdów do zdarzeń 28 lipca
PSP w Świeciu opublikowała statystykę wyjazdów do zdarzeń na dzień 28.07.2010 r. wszystkich jednostek ochotniczych należących do KSRG z terenu powiatu. Nasza jednostka uczestniczyła w tym roku łącznie w 91 zdarzeniach.
 
 
Strona 122 z 132 << < 119 120 121 122 123 124 125 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie