Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Lipiec 17 2019 02:28:25
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
II edycja turnieju Siatkówki Plażowej „IWASIECZKO CUP”.
Po raz drugi w Nowem odbędzie się Regionalny turniej Siatkówki Plażowej „IWASIECZKO CUP”.
Turniej rozegrany zostanie w dniach 17-18 lipca. Podobnie jak przed rokiem jesteśmy jednym z współorganizatorów pomagających w realizacji wydarzenia.
 
 
Utylizowaliśmy plamy oleju z jezdni
9 lipca o godzinie 11.30 zostaliśmy zadysponowani do utylizacji plam oleju, który wyciekł z uszkodzonego przewodu w samochodzie dostawczym. Przy pomocy Sorbentu dokonaliśmy utylizacji i zabezpieczenia ulic na odcinku od GS wzdłuż ulicy Dworcowej, do Al. 3 Maja przez odcinek ul. Kolejowej.
 
 
O powodzi na sesji z 26 maja 2010 r.
Informacja Burmistrza o podejmowanych działaniach w związku z I falą powodziową złożoną Radnym na sesji w dniu 26 maja 2010 roku. News za artykułem z BiP Gmina Nowe opublikowanym 6 lipca br.
 
 
Przewrócone drzewo na drodze do Kozielca
We wtorek 6 lipca o godzinie 12.49 zadysponowano nas do akcji, celem usunięcia z drogi gminnej przewróconego drzewa na odcinku pomiędzy Bochlinem, a Kozielcem.
 
 
Mecz z księżmi podczas festynu "CARITAS"-u
W słoneczne upalne, niedzielne popołudnie 4 lipca, rozegraliśmy dobroczynny mecz piłkarski z reprezentacją księży diecezji pelplińskiej, jak zawsze wystawioną przez ks. prob. parafii Kamionka, Andrzeja Talińskiego- znanego organizatora i koordynatora sportowego w diecezji. Naszą stronę reprezentowali druhowie z jednostek ochotniczych z Nowego, Małego Komorska i Rychławy. Do przerwy dotrzymywaliśmy kroku naszym boiskowym rywalom, mieliśmy nawet kilka doskonałych okazji do strzelenia goli, ale I połowa zakończyła się wynikiem 0-0. Dzielcie się refleksjami na forum.
 
 
Orkiestra dla nas. Niebieskie serduszka górą
Ponad 900 tysięcy złotych zebrała dotychczas Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w niedzielnej akcji "Stop Powodziom". Za zebrane środki fundacja chce kupić sprzęt przeznaczony do likwidowania skutków powodzi i walki z żywiołem."Myślimy o przyszłości. Bardzo dużo organizacji pozarządowych wspaniale zareagowało, pomagało powodzianom, wspaniale zareagowały służby ratunkowe. My postanowiliśmy zrobić to, co umiemy najlepiej, czyli zorganizować zbiórkę na zakup sprzętu. Sprzęt trafi głównie do zawodowej i ochotniczej straży pożarnej, czyli ludzi, którzy wiedzą co z nim robić, jak go używać. Państwo wszystkiego samo nie zrobi, pomoc organizacji pozarządowych jest niezbędna" - mówił szef WOŚP Jurek Owsiak.
 
 
3 stopień zagrożenia pożarowego w lasach
W kujawsko-pomorskim obowiązuje trzeci, najwyższy stopień zagrożenia pożarowego.
Strażacy apelują, by w lesie nie rozpalać ogniska, nie grillować i nie palić papierosów. Nie wolno też wjeżdżać na leśne drogi samochodami, motocyklami i quadami.
 
 
Zagrożenie pożarowe lasów
W związku z wysokimi temperaturami oraz brakiem opadów deszczu w ostatnich dniach na terenie niemal całej Polski obowiązuje duże zagrożenie pożarowe w lasach. Od dziś najwyższy poziom zagrożenia pożarowego w lasach obowiązuje na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego.
 
 
Pozytywnie o straży
Centrum Badania Opinii Społecznej opublikowało raport "Straż pożarna na tle innych instytucji życia publicznego". Z badań CBOS wynika, że straż pożarna jest formacją powszechnie dobrze ocenianą przez Polaków.
 
 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla strażaków
Dziś w niedzielę 4 lipca 2010 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje ogólnopolską zbiórkę pieniędzy pod hasłem „Stop Powodziom!”, z której dochód ma być przeznaczony na zakup sprzętu do likwidowania skutków powodzi dla jednostek Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych.
 
 
30 czerwca Wypadek na autostradzie
30 czerwca o 19.26 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na autostradzie w miejscowości Gajewo. Kierująca Toyotą Corolla kobieta z powodu nadmiernej szybkości straciła panowanie nad samochodem, zjechała z jezdni i uderzyła w skarpę wyznaczającą i ograniczającą pas ruchu. Do zdarzenia udaliśmy się samochodem ratownictwa technicznego. Służby medyczne udzieliły poszkodowanej pomocy na miejscu. Na szczęście obrażenia nie okazały się groźne dla zdrowia i życia mieszkanki Gdańska.
 
 
Strona 134 z 143 << < 131 132 133 134 135 136 137 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie