Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Maj 22 2019 07:26:16
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Zderzenie samochodów na ul. Tczewskiej
W niedzielne popołudnie na wysokości Biedronki przy ul. Tczewskiej doszło do kolizji 2 samochodów. Zadanie polegało na utylizacji wyciekłych płynów, zabezpieczeniu terenu i pomocy w usunięciu uszkodzonych pojazdów.
 
 
Wycinanie drzew ciąg dalszy
W sobotę 27 marca od godziny 8.30 dokańczaliśmy wycinania drzew rosnących na II Osiedlu Nadwiślańskim. Pogoda tego dnia nie była dla nas łaskawa, ale udało się doprowadzić zadanie do końca.
 
 
I jeszcze raz o tym samym
26 marca dwukrotnie udawaliśmy się do płonących traw. Zdarzenia miały miejsce w Bochlinie i Twardej Górze.
 
 
Wypalania traw ciąg dalszy
Również 25 marca 2010 roku trzykrotnie wzywani byliśmy do palących się traw i trzcin. Pierwszy wyjazd skierował nas na nadwiślańską skarpę, ponowne wezwanie dotyczyło płonącej trzciny na brzegach jeziorka w Bochlinie, trzeci raz wyjeżdzaliśmy do Twardej Góry.
 
 
Częste pożary traw
24 marca od godzin południowych trzykrotnie wzywani byliśmy do płonących traw.Pierwszy wyjazd miał miejsce na nadwiślańskie błonia, drugi do miejscowości Tryl, a ostatni po godzinie 22 na skarpę w okolicy II Osiedla Nadwiślańskiego.
 
 
Wycinka drzew na II Osiedlu Nadwiślańskim
24 marca 2010 od godziny 16.00 prowadziliśmy wycinkę drzew rosnących na II Osiedlu Nadwiślańskim. Było to już nasze 3 podejście związane z usuwaniem tamtejszego drzewostanu.
 
 
Wypalają trawy
Ledwie stopniał śnieg, a na dworze zapanowało kilka ciepłych, słonecznych dni i już trzeba było zacząć zmagania z płonącymi trawami na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego i trzcin na brzegach pobliskich jezior. Do soboty 27 marca odnotowaliśmy 5 interwencji związanych z takimi podpaleniami./Zdjęcie przedstawia walkę z ogniem na nadwiślańskiej skarpie w czwartek 25 marca po godzinie 22/
 
 
Wycinka drzewa
Dnia 20 marca 2010r. od godziny 9:00 uczestniczyliśmy w wycince drzewa przy kościele św. Maksymiliana. W akcji uczestniczyli: Jarosław Steinborn, Klaudia Studzinska, Andrzej Kottlenga, Grzegorz Maternicki, Patryk Pater, Krzysztof Chyła, Tomasz Chyła, Radosław Sobiś, Marcin Gzela, Łukasz Madziąg. Mateusz Rogowski.

 
 
Strona 141 z 141 << < 138 139 140 141
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie