Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Grudzień 15 2019 14:03:46
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Płoną trawy w Gajewie Zabudowania.
29 kwietnia o godzinie 16.56 zostaliśmy zadysponowani do palących się traw w miejscowości Gajewo Zabudowania. Do zdarzenia udaliśmy się GBA. O godzinie 18.20 zostaliśmy zadysponowani do pożaru traw w Przynach. Do zdarzenia udaliśmy się GCBA. Tego samego dnia o godzinie 23.20 otrzymaliśmy wezwanie do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym zasnął za kierownicą, zmienił pas ruchu i wjechał w barierki odgradzające jezdnię od chodnika przy ul. Bydgoskiej. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Do zdarzenia udaliśmy się samochodem ratownictwa technicznego.
 
 
Płonie trawa
28 kwietnia o godzinie 18.40 zastaliśmy zadysponowani do płonącej trawy na skarpie nadwiślańskiej w Nowem. Do zdarzenia udaliśmy się GBA.
 
 
Wiosenne wypalania traw
Zgodnie z Ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r. „O ochronie przyrody”, rozdz. 9, art. 124 „Zabrania się wypalania łąk, pastwisk, nieużytków, rowów, pasów przydrożnych, szlaków kolejowych oraz trzcinowisk i szuwarów”. Osoby łamiące ten przepis mogą zostać ukarane mandatem lub odpowiadać przed sądem grodzkim. Rolnicy, złapani na wypalaniu traw, mogą stracić unijne dopłaty bezpośrednie.
 
 
Pożar domu w Starej Hucie.
W niedzielny poranek 25 kwietnia o godzinie 9.04 zostaliśmy zadysponowani do pożaru, który ogarnął budynek mieszkalny w miejscowości Stara Huta. Do zdarzenia udaliśmy się GCBA.Pomimo usilnych starań nie udało się już uratować zabudowania, które w znacznej części strawił ogień. Na szczęście nikomu z tam mieszkających nic się nie stało. Również w niedzielę o godzinie 17.24 otrzymaliśmy wezwanie do palących się traw w miejscowości Milewko. Do zdarzenia udaliśmy się GBA. Póżnym wieczorem o godzinie 22.30 zawezwano nas do palącego się śmietnika na plantach przy ul. Spacerowej w Nowem. Do zdarzenia udaliśmy się GBA.

 
 
Następny pożar trawy
24 kwietnia o godzinie 23.08 zostaliśmy wezwani do płonących traw na skarpie nadwiślańskiej w okolicach I Os. Nadwiślańskiego w Nowem. Do zdarzenia udaliśmy się GBA.
 
 
Pożar domku letniskowego w Osinach.
23 kwietnia o godzinie 2.56 w nocy zostaliśmy zadysponowani do pożaru domku letniskowego w miejscowości Osiny. Ogień rozprzestrzenił się z paleniska kominkowego. Do zdarzenia udaliśmy się GCBA.
 
 
Zderzenie na ul. Komierowskiego
W środę 21 kwietnia otrzymaliśmy wezwanie do kolizji drogowej, która miała miejsce w Nowem na ul. Komierowskiego. Kierujący skuterem nie zachował ostrożności i zderzył się z nadjeźdżającym z naprzeciwka samochodem osobowym.W wyniku zderzenia kierujący jednośladem doznał niegrożnych obrażeń ciała. Na miejsce zdarzenia udał się zastęp ratowniczy samochodem ratownictwa technicznego.
 
 
I znowu płonęły trawy
W niedzielę 18 kwietnia dwukrotnie wyjeźdżaliśmy do palących się traw na skarpie nadwiślańskiej przy II Osiedlu Nadwiślańskim w Nadwiślańskim Parku Krajobrazowym. Pierwsze zgłoszenie otrzymaliśmy o 18.50, nie zdążyliśmy jeszcze dobrze ochłonąć, a o 19.40 ponownie zadysponowano nas do płonących traw. Do zdarzeń udawaliśmy się GBA.
 
 
Znowu płonące trawy
W sobotę 17 kwietnia o godzinie 19.10 zostaliśmy zadysponowani do wyjazdu celem gaszenia płonących traw na skarpie nadwiślańskiej przy II Os. Nadwiślańskim. Do zdarzenia udaliśmy się GBA.
 
 
Pożar traw Nadwiślański Park Krajobrazowy
W świąteczny wielkanocny poniedziałek 6 kwietnia o godzinie 17.05 otrzymaliśmy kolejne w tym roku wezwanie do palących się traw, tym razem w Nadwiślańskim Parku Krajobrazowym przy II Os. Nadwiślańskim w Nowem.
 
 
Pożar w Kozielcu
W świąteczne póżne niedzielne wielkanocne popołudnie 5 kwietnia zostaliśmy zadysponowani do pożaru traw w miejscowości Kozielec. Zdarzenie miało miejsce o godzinie 19.05. Do akcji udaliśmy się GCBA.
 
 
Strona 144 z 145 << < 141 142 143 144 145 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie