Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Luty 20 2019 01:49:27
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
pożar gałęzi na ul. Podgórnej
27 listopada o godzinie 19.05 otrzymaliśmy zadysponowanie na ul. Podgórną w Nowem, gdzie doszło do pożaru zarośli i suchych gałęzi wskutek nieprawidłowego zabezpieczenia rozsypanego popiołu. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pomoc karetce pogotowia
23 listopada o godzinie 15.40 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy w transporcie osoby chorej przez karetkę pogotowia. Do akcji wyjechaliśmy SRt. W działaniu uczestniczył również zastęp z OSP Rychława.
 
 
Kolizja na Tczewskiej
20 listopada o godzinie 13.15 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolizji samochodu osobowego z TiR em na ul. Tczewskiej na wysokości Jez. Czarownic w Nowem. Do akcji udaliśmy się SRt.
 
 
Zmarł Druh mieczysław Bukowski
 
 
Plama oleju na ul. Tczewskiej w Nowem
14 listopada o godzinie 12.12 otrzymaliśmy zadysponowanie na ul. Tczewską, gdzie na pasie ruchu w kierunku Gdańska doszło do wycieku oleju napędowego na odcinku 500 metrów. W zabezpieczaniu i utylizacji plamy oleju uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Dobiega końca remont w garażach naszej OSP
Nakładem własnym sił i środków dokonaliśmy remontu pomieszczeń garażu w budynku naszej jednostki. Odmalowano ściany, wymieniono pozostałe okna drewniane i instalację elektryczną. Na części ścian położono kafle oraz wylano nową podłogę. Wymieniono boksy na umundurowanie bojowe. Zarząd dziękuje Druhnom i Druhom, którzy włączyli się w prace remontowe.
 
 
Braliśmy udział w obchodach 100 rocznicy odzyskania niepodległości
 
 
Pożar samochodu na ul. Podgórnej w Nowem
10 listopada o godzinie 7.44 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru samochodu osobowego przy ul. Podgórnej w Nowem. Do akcji udaliśmy się GBA.
 
 
Wypadek na A1
9 listopada o godzinie 23.50 zostaliśmy zadysponowani do wypadku na autostradzie A1. Na pasie w kierunku Gdańska doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. 5 osób zostało poszkodowanych. Do akcji udaliśmy się SRt. Utrudnienia w ruchu trwały przez wiele godzin.
 
 
Święto niepodległości
 
 
Statystyka wyjazdów do zdarzeń
Ukazała się statystyka dotycząca wyjazdów do zdarzeń jednostek skupionych w KSRG na terenie powiatu świeckiego, opublikowana przez PSP w Świeciu na dzień 5 listopada. Wszystkie jednostki uczestniczyły łącznie od początku roku w 1783 zdarzeniach. 619 razy udawano się do pożarów, 1112 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowano 52 wezwania fałszywe. W minionym okresie OSP z Nowego odnotowała 133 wyjazdy do zdarzeń. 62 razy udawaliśmy się do pożarów, 67 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowaliśmy 4 wezwania fałszywe.
 
 
Strona 3 z 136 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie