Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Kwiecień 10 2021 18:02:52
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 106
Najnowszy Użytkownik: adamexy
 
Partnerzy
 
Pomoc służbom medycznym
11 i 14 stycznia udzielaliśmy pomocy służbom medycznym w dostaniu się do mieszkania oraz w wyniesieniu osoby chorej z mieszkania w Nowem. Zadysponowani byliśmy odpowiednio o 13.20 i 10.40. W działaniach uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Pożar sadzy w kominie
12 stycznia o godzinie 06.43 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym w Bochlinie. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
zawalił się dach budynku gospodarczego w Osinach
10 stycznia o godzinie 11.33 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia budynku gospodarczego w Osinach, w którym pod ciężarem śniegu zawaliła się konstrukcja dachowa. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
przewrócone drzewa na drogach
7 i 9 stycznia otrzymaliśmy zadysponowania celem usunięcia przewróconych na drogę drzew w Gajewie i Zdrojewie. Do akcji GBA udawaliśmy się po zadysponowaniach o godzinie 20.18 i 10.34.
 
 
Pierwszy atak zimy
Ostatnie opady mokrego śniegu połączone z silnym wiatrem, spowodowały szereg interwencji naszej jednostki. Trzykrotnie zadysponowani byliśmy do pożarów transformatorów po zwarciu przewodów elektrycznych. W akcjach uczestniczyliśmy: 5 stycznia o godzinie 18.20 i 23.05 oraz 7 stycznia o godzinie 20.15 GBA. W święto Trzech Króli 6 stycznia otrzymaliśmy zadysponowanie, celem usunięcia i zabezpieczenia niebezpiecznie pochylonych i przewróconych drzew na terenie gminy. W akcji uczestniczyliśmy od 9.30 do 14.30 GBA i samochodem z drabiną STAR.
 
 
Przewrócone drzewo w Twardej Górze
3 stycznia o godzinie 07.34 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i usunięcia przewróconego drzewa na drodze powiatowej w Twardej Górze.
 
 
Dachowanie w Trylu
2 stycznia o godzinie 22.07 otrzymaliśmy pierwsze w nowym 2021 roku zadysponowanie do zdarzenia na drodze powiatowej w Trylu. Doszło tam do dachowania samochodu osobowego. W zadysponowaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
pożar budynku mieszkalnego w Wielkim Komorsku
31 grudnia o godzinie 21.35 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru budynku mieszkalnego w Wielkim Komorsku. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i GCBA.
 
 
potrącenie na ul. Bydgoskiej
24 grudnia o godzinie 18.35 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia miejsca potrącenia pieszego przez samochód osobowy przy ul. Bydgoskiej w Nowem. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
pożar sadzy w kominie
24 grudnia o godzinie 11.49 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym w Zdrojewie. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pożar śmieci w Milewku
19 grudnia o godzinie 15.10 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru śmieci w kontenerze w Milewku. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Strona 3 z 159 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie