Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Kwiecień 20 2019 08:19:58
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Pożar w magazynie
19 marca o godzinie 15.16 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w magazynie firmy ABRA przy ul. Fabrycznej w Nowem. Do akcji gaśniczej udaliśmy się GBA.
 
 
Zebranie walne sprawozdawcze w OSP Nowe
16 marca odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za 2018 rok członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowem. W zebraniu uczestniczyli: Burmistrz Nowego Czesław Woliński, komendant powiatowy PSP w Świeciu bryg. Piotr Tkaczyński, nasz opiekun z ramienia PSP kpt. Jakub Suchodolski, przedstawiciele jednostek ochotniczych z Rychławy, Małego Komorska i Kolonii Ostrowickiej oraz druhny i druhowie naszej jednostki. W czasie zebrania omówione zostały sprawozdania z działalności OSP w 2018 roku, sprawozdanie finansowe, a także sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. Przedstawione zostały także plany działalności i plan finansowy na 2019 rok. Zgodnie z wnioskiem Komisji Rewizyjnej została podjęta jednogłośnie uchwała o udzieleniu absolutorium Zarządowi naszej OSP.
 
 
Niebezpieczny konar
16 marca o godzinie 07.28 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i usunięcia niebezpiecznego konaru drzewa z nad drogi w Gajewie. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Czujka podniosła alarm
13 marca o godzinie 12.27 otrzymaliśmy zadysponowanie do Zakładów Mięsnych "NOVE" w Górnych Morgach, gdzie czujka dymowa podniosła alarm. Na miejscu stwierdzono brak zagrożenia pożarowego. Nie było potrzeby podejmowania akcji gaśniczej.
 
 
Pożar pieca w kotłowni
13 marca o godzinie 09.18 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru pieca w kotłowni budynku mieszkalnego w Rychławie. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA. Działania gaśnicze prowadziły również zastępy z OSP Rychława i JRG z PSP w Świeciu.
 
 
konar na dachu domu i pożar traw
11 marca o godzinie 14.45 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i usunięcia niebezpiecznie pochylonego konaru drzewa na budynek mieszkalny w Osinach. W działaniu uczestniczyliśmy GBA. Tego samego dnia o godzinie 19.16 druhowie z OSP Rychława otrzymali zadysponowanie do pożaru traw przy ścieżce rowerowej Twarda Góra - Nowe. W akcji gaśniczej uczestniczono GBA.
 
 
plama oleju
10 marca o godzinie 20.30 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i utylizacji plamy oleju na autostradzie A1 w Gajewie. Do akcji udaliśmy się GBA i SRt.
 
 
Zerwane opierzenie na budynku mieszkalnym
10 marca silnie wiejący wiatr uszkodził zadaszenie budynku mieszkalnego w Małym Komorsku. Do zabezpieczenia opierzenia budynku udaliśmy się o godzinie 13.40, GBA.
 
 
Walne zebranie sprawozdawcze w ZOSP przy PFM w Nowem
W dniu 9 marca odbyło się Walne Zebranie członków Zakładowej Ochotniczej Straży Pożarnej przy PFM w Nowem. Zebranie otworzył prezes zarządu dh Krzysztof Wiśniewski, witając przybyłych strażaków oraz gości, wśród których znaleźli się: Burmistrz Nowego dh Czesław Woliński, Komendant Gminny ZOSP RP w Nowem dh Jarosław Steinborn, Sekretarz Zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Nowem dh Wojciech Kościński. Zebrani jednogłośnie zaaprobowali proponowany program obrad. Następnie wysłuchano sprawozdań, po których przewodniczący zebrania dh Jarosław Steinborn otworzył dyskusję, po której nastąpiły głosowania. W głosowaniu jednomyślnie udzielono absolutorium Zarządowi za działalność w 2018 roku. W kolejnych głosowaniach zatwierdzono bilans wyników finansowych oraz plan działalności na rok 2019. Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego w ubiegłym roku dh Mieczysława Bukowskiego. Burmistrz i Komendant Gminny podziękowali druhom za dotychczasową pracę, życząc powodzenia i bezpiecznej służby w działaniach podczas całego 2019 roku. W bieżącym roku jednostka obchodzić będzie Jubileusz 65 lecia działalności.
 
 
Pożar traw w Milewie
8 marca o godzinie 21.37 druhowie z OSP Rychława otrzymali zadysponowanie do pożaru traw w pobliżu wysypiska śmieci w Milewie. W akcji gaśniczej uczestniczono GBA.
 
 
Powalone drzewa
8 marca o godzinie 11.40 wskutek silnie wiejącego wiatru doszło do zablokowania przez przewrócone drzewo drogi powiatowej nr 1205C na odcinku Zdrojewo - Dobre. Do akcji zabezpieczenia i usunięcia przewróconego na drogę drzewa udaliśmy się GBA. Tego samego dnia o godzinie 14.50 otrzymaliśmy podobne zadysponowanie na ul. Kniatek w Nowem. Do kolejnego przewróconego drzewa udaliśmy się o godzinie 16.50 na ul. Spacerową w Nowem. W zdarzeniach uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Strona 3 z 139 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie