Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Sierpień 20 2019 02:46:40
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
zdarzenie na autostradzie A1
2 czerwca o godzinie 18.30 otrzymaliśmy zadysponowanie do zdarzenia na autostradzie A1 w Gajewie. Kierujący samochodem marki Renault jadąc z Gdańska w kierunku Łodzi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki oddzielające pasy ruchu. Na szczęście nie było osób poszkodowanych. W działaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Strażackie zawody przyjaźni w Dniach Nowego
1 czerwca o godzinie 15.00 na rynku w Nowem odbyły się Międzynarodowe Zawody w „Czwórboju Strażackim”, w których udział wzięli przedstawiciele jednostek strażackich z OSP w Birkungen w Niemczech, PSP z Radziwiłłowa na Ukrainie, OSP w Kolonii Ostrowickiej, OSP w Nowem, OSP w Rychławie. Wygrała drużyna OSP Rychława z gminy Nowe. Zawodom przyglądali się licznie zgromadzeni mieszkańcy Nowego wraz z burmistrzem Czesławem Wolińskim, zastępcą burmistrza Zbigniewem Lorkowskim, przewodniczącym Rady Miejskiej Nowego Markiem Słomińskim, burmistrzem Birkungen Michaelem Apel, wiceburmistrzem Radziwiłłowa Aleksandrem Pastuchem, bryg. Bohdanem Hetmanem komendantem PSP w Radziwiłłowie. Zabawa była przednia. Gratulujemy Druhom z OSP Rychława zasłużonej wygranej w zawodach.
 
 
samochód w rowie
31 maja o godzinie 23.05 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy kierowcy w wydostaniu samochodu, który wpadł do przydrożnego rowu w miejscowości Tryl. Do zdarzenia wyjechaliśmy GBA.
 
 
Z historii działań naszej OSP
1 czerwca 1937 roku nowscy strażacy brali udział w akcji ratowniczej po oberwaniu się skarpy na dom mieszkalny w Kozielcu, w wyniku której zginęło 5 osób. (Zdjęcia z archiwalnego wydania Dziennika Bydgoskiego)
 
 
Uszkodzona instalacja gazowa
23 maja o godzinie 10.06 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia terenu w związku z uszkodzeniem instalacji gazowej przez pracującą koparkę w Dolnych Morgach. Ewakuowano mieszkańców pobliskich domów. W działaniu uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Potrącona przez motocyklistę
22 maja o godzinie 9.42 otrzymaliśmy zadysponowanie na ul. Podgórną w Nowem, gdzie doszło do potrącenia przez motocyklistę idącej drogą kobiety. Poszkodowaną z miejsca zdarzenia do szpitala zabrał helikopter LPR. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
pożar budynku w Gajewie Zabudowania
15 maja o godzinie 22.20 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru domu wraz z przyległymi zabudowaniami w Gajewie Zabudowania. W akcji gaśniczej uczestniczyło łącznie 7 zastępów z państwowej i ochotniczych straży pożarnych. W zdarzeniu uczestniczyliśmy GBA i GCBA. Akcję prowadził również zastęp z OSP Rychława GBA. Na szczęście budynek był niezamieszkały.
 
 
Przewrócone drzewo w Rychławie
14 maja o godzinie 18.47 druhowie z OSP Rychława otrzymali zadysponowanie celem usunięcia przewróconego drzewa z drogi w Rychławie.
 
 
Zabezpieczenie w amfiteatrze w Nowem
11 maja od godziny 20.35 zabezpieczaliśmy w nowskim amfiteatrze wypalanie pieca butelkowego podczas Nocy Muzeów. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pożar traw przy lesie w Gajewie Zabudowania
11 maja o godzinie 19.50 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w Gajewie Zabudowania. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i GCBA. Działania prowadził również zastęp z OSP Rychława GBA.
 
 
wypadek na DK 91
10 maja o godzinie 14.47 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku na drodze krajowej nr 91 w Bochlinie. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Strona 3 z 144 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie