Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Czerwiec 20 2019 09:05:25
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Pożar lasu w okolicy Osin
25 kwietnia o godzinie 14.49 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolejnego pożaru obszaru leśnego, tym razem pomiędzy Osinami, a Kamionką. W akcji uczestniczyliśmy GBA i GCBA. Ogólnie do działań gaśniczych zadysponowano dziewięć zastępów straży pożarnej. Pożar objął około 0.5 ha powierzchni leśnej.
 
 
Dogaszanie pogorzeliska w Dubielnie
25 kwietnia od godziny 7.00 GBA prowadziliśmy działania związane z dogaszaniem pogorzeliska w Dubielnie. 23 kwietnia doszło tam do dużego pożaru lasu. Spłonęło około 40 ha obszaru leśnego. W akcji gaśniczej uczestniczyło 40 zastępów straży pożarnej z powiatu świeckiego, grudziądzkiego, chełmińskiego, bydgoskiego i Włocławka.
 
 
dogaszanie pogorzeliska w Gajewie Zabudowania
24 kwietnia w godzinach od 12.12 do 17.12 prowadziliśmy działania związane z dogaszaniem pogorzeliska lasu w Gajewie Zabudowania.
 
 
Pożar lasu w Gajewie Zabudowania
23 kwietnia o godzinie 20.47 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru lasu w miejscowości Gajewo Zabudowania. Działania gaśnicze prowadziliśmy GBA i GCBA. W akcji gaśniczej uczestniczył również zastęp z OSP Rychława GBA. Z pożarem walczyło łącznie 19 zastępów z ochotniczych i państwowej straży pożarnej. Spłonęło około 2 ha lasu. Działania zakończyliśmy o godzinie 02.05.
 
 
Przewrócone drzewa w Milewie
23 kwietnia o godzinie 20.01 druhowie z OSP Rychława GBA otrzymali zadysponowanie celem zabezpieczenia przewróconych drzew w Milewie.
 
 
Pożar traw w Milewie
23 kwietnia o godzinie 18.15 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w Milewie. Akcję gaśniczą prowadziliśmy GBA. Działania na miejscu prowadził również GBA zastęp z OSP Rychława.
 
 
Pożar tartaku w Warlubiu
23 kwietnia o godzinie 16.24 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w tartaku w Warlubiu. Działania gaśnicze prowadziliśmy GCBA i GBA. Akcję prowadził również zastęp z OSP Rychława GBA. Na miejscu działało 9 zastępów z ochotniczych i PSP. Pożar objął powierzchnię około 200 m kw. Płonął jeden z budynków i teren wokół niego.
 
 
Przewrócone drzewa
23 kwietnia wskutek silnie wiejącego wiatru o godzinie 14.23 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia przewróconego drzewa w Głodowie. Kolejne zawezwanie otrzymaliśmy o godzinie 15.10 tym razem do Osin i Płochocina. W działaniach uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Wypadek w Gajewie
21 kwietnia o godzinie 7.40 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku drogowego w Gajewie. W działaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Pożar lasu w Gajewie Zabudowania
20 kwietnia o godzinie 20.30 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru lasu w Gajewie Zabudowania. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i GCBA. Działąnia zakończono o godzinie 23.25.
 
 
Podejrzenie podłożenia bomby w Zakładzie Poprawczym
19 kwietnia o godzinie 22.39 otrzymaliśmy zawezwanie celem zabezpieczenia miejsca w którym znajdować się miał ładunek wybuchowy. Działania GBA prowadziliśmy w Nowem przy ul. Bydgoskiej.
 
 
Strona 3 z 142 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie