Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Sierpień 18 2018 09:00:36
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Załamanie pogody
21 czerwca po południu nastąpiło gwałtowne załamanie pogody po tygodniach upalnej i bezdeszczowej aury. Zaczął wiać bardzo silny wiatr, padał krótki intensywny deszcz. O godzinie 17.38 otrzymaliśmy podwójne zadysponowanie celem zabezpieczenia uszkodzonego banneru reklamowego przy drodze krajowej 91 w Bochlinie. W działaniu uczestniczyliśmy samochodem z drabiną MAGIRUS oraz do miejscowości Mały Komorsk, gdzie GBA usuwaliśmy przewrócone na drogę powiatową drzewo. O godzinie 18.15 otrzymaliśmy zadysponowanie na ul. Nowy Świat w Nowem celem zabezpieczenia zerwanej blachy z konstrukcji budynku mieszkalnego. Działanie prowadziliśmy samochodem z drabiną MAGIRUS. O godzinie 19.15 otrzymaliśmy jednoczesne zadysponowanie do Małego Komorska, celem zabezpieczenia zerwanego dachu z budynku mieszkalnego. Działanie prowadziliśmy samochodem z drabiną MAGIRUS, i na ul. Cisową w Nowem, gdzie przewróciło się drzewo.
 
 
Pożar lasu w Małym Komorsku
21 czerwca o godzinie 16.38 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru lasu w Małym Komorsku. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i GCBA.
 
 
Pożar lasu w Małym Komorsku
20 czerwca o godzinie 6.20 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru poszycia leśnego w miejscowości Mały Komorsk. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Akcja w Dolnych Morgach
18 czerwca o godzinie 20.52 udaliśmy się GBA na Dolne Morgi celem zabezpieczenia zwisającego nad drogą powiatową kabla telefonicznego.
 
 
Pożar w Milewku
10 czerwca o godzinie 13.25 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru poszycia leśnego w miejscowości Milewko. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Działania w SP w Trylu
7 czerwca o godzinie 20.15 udaliśmy się do Szkoły Podstawowej w Trylu celem zabezpieczenia i usunięcia gniazda os i szerszeni oraz niebezpiecznie zwisającego konaru drzewa z budynku szkolnego.
 
 
pożar trawy przy ul. Zakątek
5 czerwca o godzinie 23.50 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw przy ul. Zakątek w Nowem. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Wypadek na autostradzie A 1
3 czerwca o godzinie 23.49 otrzymaliśmy zadysponowanie na autostradę A 1, gdzie na 67km w kierunku Gdańska w Skodzie Fabia wystrzeliło koło, a kierujący nią stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu. W akcji uczestniczyliśmy SRt. Działania zakończono o 02.50.
 
 
Wypadek w Płochocinku
3 czerwca o godzinie 19.15 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku drogowego w miejscowości Płochocinek na drodze wojewódzkiej nr 214. W wypadku poszkodowanych zostało 7 osób. Na miejscu działało 5 zastępów straży pożarnej. W działaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
pożar trawy
31 maja o godzinie 15.50 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w Górnych Morgach. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Przewrócone drzewo na ul. Wiślanej
29 maja o godzinie 21.03 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia i zabezpieczenia przewróconego drzewa na ul. Wiślanej w Nowem. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Strona 3 z 129 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie