Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Październik 18 2018 16:48:07
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Usuwaliśmy gniazda os i szerszeni
3 sierpnia o godzinie 19.10 otrzymaliśmy zadysponowanie nad kąpielisko miejskie przy Jeziorze Czarownic w Nowem celem usunięcia i zabezpieczenia gniazd os i szerszeni. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pożar zabudowań w Wielkim Komorsku
3 sierpnia o godzinie 13;45 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru budynku gospodarczego i mieszkalnego w Wielkim Komorsku. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GCBA.
 
 
pożar samochodu na autostradzie A1
1 sierpnia o godzinie 15:55 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru samochodu osobowego na Autostradzie A1. W działaniach gaśniczych uczestniczyło łącznie 6 zastępów strazackich. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pomoc służbom ratunkowym
26 lipca o godzinie 12.50 otrzymaliśmy zadysponowanie celem udzielenia pomocy w dostaniu się do mieszkania służbom ratunkowym na Os. Nadwiślańskim w Nowem. Działania prowadziliśmy GBA.
 
 
pożar stacji transformatorowej na Placu Zamkowym
25 lipca o godzinie 17.03 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru stacji transformatorowej na Placu Zamkowym w Nowem. W akcji gaśniczej braliśmy udział GBA.
 
 
Pożar samochodu na A1
24 lipca o godzinie 19.15 otrzymaliśmy zadysponowanie na autostradę A1 w Gajewie, gdzie doszło do pożaru samochodu osobowego. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Płonął samochód

23 lipca o godzinie 15.15 otrzymaliśmy zadysponowanie na Os. Myśliwskie w Nowem, gdzie doszło do samozapłonu samochodu osobowego. Akcję gaśniczą prowadziliśmy GBA.
 
 
Druh Przemek się żenił
21 lipca na ślubnym kobiercu stanął druh Przemek z wybranką swego serca - Joanną. Ślubna msza św. sprawowana była w kościele farnym p.w. św. Mateusza w Nowem. Starym strażackim zwyczajem po wyjściu z kościoła czekał na Nowożeńców szpaler strażacki z toporkami. Następnie wozami strażackimi przygotowaliśmy Młodej Parze bramę, po czym eskortowaliśmy ją do domu weselnego. Tego samego dnia ślubowali sobie także druh Dariusz z druhną Aleksandrą, oboje z OSP Rychława. Młodym Parom, życzymy wielu, wielu lat szczęścia, przepełnionych miłością.
 
 
Byliśmy w Osinach podczas letniego wypoczynku dzieci szkolnych
Po raz kolejny SAPO w Nowem w terminie 02-20 lipca, zorganizowało obóz pod namiotami dla dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Nowe. Program oparty został na organizacji zajęć prezentujących różnorodne rodzaje sportu i zabaw rekreacyjno - sportowych, zajęć plastycznych i innych mogących wzbogacić osobowość i zainteresowania dzieci oraz atrakcyjnie wypełnić wakacyjny czas. Jedną z atrakcji, były pokazy ratownictwa medycznego i wyposażenia wozów bojowych, zaprezentowane przez druhów naszej jednostki, podczas 3 turnusów wypoczynkowych w Osinach. Dzieci mogły spróbować sił m.in. w obsłudze sprzętu gaśniczego oraz przejechać się wozem strażackim. W pokazach uczestniczyliśmy GBA i SRt.
 
 
usuwaliśmy suche gałęzie znad drogi przy ul. Kolejowej
18 lipca o godzinie 18.00 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia i zabezpieczenia suchych gałęzi z drzewa w pasie drogowym przy ul. Kolejowej w Nowem na wysokości cmentarza parafialnego. W działaniu uczestniczyliśmy samochodem z drabiną MAGIRUS.
 
 
usuwaliśmy drzewo w Mątawach
18 lipca o godzinie 14.30 otrzymaliśmy zadysponowanie, celem usunięcia przewróconego drzewa na drodze w miejscowości Mątawy. Do akcji udaliśmy się GBA.
 
 
Strona 4 z 132 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie