Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Sierpień 18 2018 09:00:41
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Wizyta delegacji z partnerskiego miasta na Ukrainie
W dniu dzisiejszym (26 maja) gościliśmy na terenie naszej strażnicy delegację z Radziwiłłowa na Ukrainie z którą nasza Gmina podpisze dziś umowę o wzajemnej współpracy. Gościom pokazaliśmy wyposażenie naszej jednostki oraz samą remizę. Dla druhów z Ukrainy przygotowaliśmy niespodziankę, którą przedstawiciele Radziwiłłowa zabiorą ze sobą dla swoich strażaków. Podpisana umowa pozwoli nam na nawiązanie przyjacielskich stosunków z druhami z zaprzyjaźnionego miasta.
 
 
pożar kontenera z śmieciami w ZM NOVE
21 maja o godzinie 16.47 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru kontenera z śmieciami na terenie ZM NOVE w Morgach. Do akcji wyjechaliśmy GBA.
 
 
Pomoc służbom medycznym
21 maja o godzinie 9.55 otrzymaliśmy zadysponowanie na Kończyce, celem udzielenia wsparcia zespołowi medycznemu w dostaniu się do mieszkania osoby potrzebującej pomocy medycznej. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Pożar lasu w Osinach
19 maja o godzinie 20.39 zostaliśmy zadysponowani do pożaru lasu w Osinach. Działania gaśnicze prowadziliśmy GBA. W akcji uczestniczyły również m.in. zastępy z OSP Rychława i OSP Mały Komorsk.
 
 
Pożar traw w Gajewie
14 maja o godzinie 14.21 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w miejscowości Gajewo. Do akcji gaśniczej udaliśmy się GBA. Działania prowadził również zastęp z OSP Rychława GBA. Do kolejnego pożaru traw udaliśmy się 16 maja o godzinie 16.15. Działania prowadziliśmy GBA.
 
 
Śmiertelne potrącenie w Gajewie
7 maja o godzinie 14.20 otrzymaliśmy zadysponowanie do Gajewa, gdzie na drodze krajowej nr 91 doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego przez samochód osobowy. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Dzień Strażaka
 
 
Akcja na jeziorze Łąkosz
23 kwietnia o godzinie 16.30 otrzymaliśmy zadysponowanie nad jez. Łąkosz, gdzie doszło do wypadnięcia z łódki dwóch płynących w niej osób. Do akcji ratunkowej wyjechaliśmy GBA i SRt z pontonem. Na szczęście pomoc nadeszła na czas. Działania zakończyliśmy o 18.20.
 
 
Ponownie płonęły trawy
19 kwietnia o godzinie 10.07 i 21 kwietnia o godzinie 21.38 otrzymywaliśmy zadysponowania do pożarów traw m.in. w Twardej Górze. Do akcji wyjeżdżaliśmy GBA i GCBA. W drugim zdarzeniu udział brał także zastęp z OSP Rychława GBA.
 
 
Pożar traw w Bochlinie
15 kwietnia o godzinie 15.39 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w miejscowości Bochlin. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA. Działania prowadził również zastęp OSP Rychława GBA.
 
 
Kolejne pożary traw
12 kwietnia dwukrotnie udawaliśmy się do gaszenia płonących traw. O godzinie 15.15 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w Kurzejewie, gdzie ogień strawił około 2 ha powierzchni nieużytków i trawiastego terenu obszaru leśnego. Akcję gaśniczą prowadziliśmy GCBA. O godzinie 22.13 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolejnego pożaru traw, tym razem w Milewie. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA. Działania prowadził także zastęp OSP Rychława GBA.
 
 
Strona 4 z 129 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie