Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Kwiecień 20 2019 09:07:04
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Silnie powiało
4 marca tuż przed godziną 17.00 nad terenem naszej Gminy zaczął przechodzić front atmosferyczny związany z silnymi opadami deszczu i mocnymi podmuchami wiatru. Pomiędzy godziną 16.57, a 18.00 otrzymaliśmy trzy zadysponowania związane z usuwaniem powalonych drzew i zabezpieczaniem niebezpiecznie zwisających konarów nad drogami. GBA udawaliśmy się m.in. na Tryl, Kończyce i ul. Rybaki w Nowem. Następnego dnia GBA o godzinie 08.30 zabezpieczaliśmy niebezpieczny konar nad drogą.
 
 
tak tak pożar traw
26 lutego o godzinie 21.04 druhowie z OSP Rychława otrzymali zadysponowanie do pożaru traw na ścieżce rowerowej Nowe - Twarda Góra. Zima w pełni, a strażacy gaszą już płonącą trawę. W akcji uczestniczono GBA.
 
 
pomoc w działaniu policji
23 lutego o godzinie 20.52 otrzymaliśmy zadysponowanie na Górne Morgi, celem udzielenia pomocy Policji w dostaniu się do mieszkania. W działaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Walne w OSP Rychława
W sobotę 23 marca w świetlicy nowo wyremontowanej po wybuchu remizy OSP w Rychławie, odbyło się zebranie sprawozdawcze członków miejscowej OSP, podsumowujące działalność w 2018 roku. W zebraniu wzięło udział 18 druhów jednostki. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: burmistrz Nowego Czesław Woliński, sołtys Sołectwa Rychława Mieczysław Partyka, mł. brygadier Paweł Puchowski z PSP w Świeciu, prezes zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Nowem Grzegorz Matusiak, komendant Gminny ZOSP RP w Nowem Jarosław Steinborn, sekretarz zarządu M-G ZOSP RP w Nowem Wojciech Kościński, wiceprezes OSP Nowe Patryk Pater. W czasie zebrania przedstawione zostały sprawozdania z działalności OSP w 2018 roku, sprawozdanie finansowe, a także sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. Odczytane zostały również plany działalności i plan finansowy na 2019 rok. Zgodnie z wnioskiem Komisji Rewizyjnej została podjęta jednogłośnie uchwała o udzieleniu absolutorium Zarządowi OSP za działalność w 2018 roku.
 
 
Konar nad drogą
22 lutego o godzinie 18.02 druhowie z OSP Rychława otrzymali zadysponowanie, celem zabezpieczenia i usunięcia niebezpiecznego konaru drzewa nad drogą prowadzącą do dworca PKP w Twardej Górze. W akcji uczestniczono GBA.
 
 
pożar samochodu przy ul. Fabrycznej w Nowem
18 lutego o godzinie 8.36 otrzymaliśmy zadysponowanie celem ugaszenia płonącego samochodu przy ul. Fabrycznej w Nowem. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Alarm czujki
14 lutego o godzinie 13.31 otrzymaliśmy zadysponowanie na Os. 700 lecia w Nowem, celem sprawdzenia mieszkania detektorem gazu, po alarmie czujki czadu. Nie stwierdzono wycieku, ani obecności czadu.W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pożegnanie druha Mieczysława
 
 
Wspomnienie
 
 
Zmarł druh Mieczysław Zmurek
 
 
Plama oleju
1 lutego o godzinie 9.29 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia plam oleju na pasie DK nr 91 w kierunku Warlubiu na odcinku od Nowego do Zdrojewa. W zadaniu uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Strona 4 z 139 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie