Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Sierpień 20 2019 03:49:24
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Statystyka wyjazdów do zdarzeń
Ukazała się statystyka dotycząca wyjazdów do zdarzeń jednostek skupionych w KSRG na terenie powiatu świeckiego, opublikowana przez PSP w Świeciu na dzień 9 maja. Wszystkie jednostki uczestniczyły łącznie od początku roku w 656 zdarzeniach. 324 razy udawano się do pożarów, 323 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowano 9 wezwań fałszywych. W minionym okresie OSP z Nowego odnotowała 61 wyjazdów do zdarzeń. 32 razy udawaliśmy się do pożarów, 27 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowaliśmy 2 wezwania fałszywe.
 
 
Drzewo na drodze
2 maja o godzinie 6.22 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia przewróconego drzewa na drodze powiatowej nr 1218C w Trylu. Do akcji wyjechaliśmy GBA.
 
 
Kolejny pożar lasu w Gajewie
27 kwietnia o godzinie 23.02 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolejnego pożaru w obszarze leśnym w Gajewie. Do akcji gaśniczej udaliśmy się GBA i GCBA. Działania prowadził także zastęp z OSP Rychława GBA. Ogień udało się szybko zlokalizować i ugasić.
 
 
Znowu pożar lasu w Gajewie
27 kwietnia o godzinie 19.32 otrzymaliśmy kolejne zadysponowanie do pożaru w obszarze leśnym w Gajewie. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i GCBA. Działania prowadził również zastęp z OSP Rychława GBA.
 
 
Pożar lasu w Gajewie
26 kwietnia o godzinie 22.54 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru lasu w Gajewie. Na szczęście został szybko zlokalizowany i opanowany. W akcji uczestniczyliśmy GBA. Działania prowadził także zastęp z OSP Rychława GBA.
 
 
Pożar lasu w okolicy Osin
25 kwietnia o godzinie 14.49 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolejnego pożaru obszaru leśnego, tym razem pomiędzy Osinami, a Kamionką. W akcji uczestniczyliśmy GBA i GCBA. Ogólnie do działań gaśniczych zadysponowano dziewięć zastępów straży pożarnej. Pożar objął około 0.5 ha powierzchni leśnej.
 
 
Dogaszanie pogorzeliska w Dubielnie
25 kwietnia od godziny 7.00 GBA prowadziliśmy działania związane z dogaszaniem pogorzeliska w Dubielnie. 23 kwietnia doszło tam do dużego pożaru lasu. Spłonęło około 40 ha obszaru leśnego. W akcji gaśniczej uczestniczyło 40 zastępów straży pożarnej z powiatu świeckiego, grudziądzkiego, chełmińskiego, bydgoskiego i Włocławka.
 
 
dogaszanie pogorzeliska w Gajewie Zabudowania
24 kwietnia w godzinach od 12.12 do 17.12 prowadziliśmy działania związane z dogaszaniem pogorzeliska lasu w Gajewie Zabudowania.
 
 
Pożar lasu w Gajewie Zabudowania
23 kwietnia o godzinie 20.47 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru lasu w miejscowości Gajewo Zabudowania. Działania gaśnicze prowadziliśmy GBA i GCBA. W akcji gaśniczej uczestniczył również zastęp z OSP Rychława GBA. Z pożarem walczyło łącznie 19 zastępów z ochotniczych i państwowej straży pożarnej. Spłonęło około 2 ha lasu. Działania zakończyliśmy o godzinie 02.05.
 
 
Przewrócone drzewa w Milewie
23 kwietnia o godzinie 20.01 druhowie z OSP Rychława GBA otrzymali zadysponowanie celem zabezpieczenia przewróconych drzew w Milewie.
 
 
Pożar traw w Milewie
23 kwietnia o godzinie 18.15 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w Milewie. Akcję gaśniczą prowadziliśmy GBA. Działania na miejscu prowadził również GBA zastęp z OSP Rychława.
 
 
Strona 4 z 144 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie