Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Czerwiec 20 2019 10:17:55
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Wyciek paliwa na MOP-ie w Gajewie
18 kwietnia o godzinie 18.50 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i utylizacji plamy oleju powstałem w skutek wycieku z TiR-a na MOP-ie w miejscowości Gajewo przy autostradzie A 1. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
pożar traw w Miewie
17 kwietnia o godzinie 15.21 otrzymaliśmy kolejne tego dnia zadysponowanie do pożaru traw, tym razem w miejscowości Milewo. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pożar śmietnika na cmentarzu katolickim przy ul. Kolejowej w Nowem
17 kwietnia o godzinie 12.30 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w śmietniku na cmentarzu parafialnym przy ul. Kolejowej w Nowe. Akcje gaśniczą prowadziliśmy GBA.
 
 
Pożar traw przy Jez. Czarownic w Nowem
17 kwietnia o godzinie 11.30 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw nad Jez. Czarownic w Nowem. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
pożar poszycia leśnego w Gajewie Zabudowania
15 kwietnia o godzinie 18.01 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru poszycia leśnego w Gajewie zabudowania. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA. Działania prowadził również zastęp z OSP Rychława GBA.
 
 
Kolejny pożar traw
13 kwietnia o godzinie 21.01 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolejnego pożaru traw w Milewie. Działania gaśnicze prowadziliśmy GBA. Akcję prowadził również zastęp z OSP Rychława, GBA.
 
 
pożar traw
11 kwietnia o godzinie 16.58 druhowie z OSP Rychława otrzymali zadysponowanie do pożaru traw przy ścieżce rowerowej na odcinku między ogródkami działkowymi w Nowem, a Przynami. W akcji gaśniczej uczestniczono GBA.
 
 
pożar poszycia leśnego w Zdrojewie
9 kwietnia o godzinie 18:37 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru poszycia leśnego w Zdrojewie. Działania gaśnicze prowadziliśmy GBA i GCBA. W akcji uczestniczyły również zastępy ochotnicze z OSP Rychława, Wielki Komorsk i Warlubie oraz JRG z PSP w Świeciu.
 
 
Pożar traw w Milewie
8 kwietnia o godzinie 15.31 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolejnego pożaru traw w Milewie.Działania gaśnicze prowadziliśmy GBA.
 
 
Plama oleju na drodze
8 kwietnia o godzinie 10.43 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i utylizacji plamy oleju na drodze powiatowej 1218C na odcinku Nowe - Tryl. Działania prowadziliśmy SRt.
 
 
Pożar w śmietniku
8 kwietnia o godzinie 7.24 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w śmietniku na II Os. Nadwiślańskim w Nowem. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Strona 4 z 142 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie