Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Luty 26 2018 00:41:15
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Ślub druha Wiesława
28 października na ślubnym kobiercu stanął prezes OSP w Rychławie druh Wiesław z wybranką serca Karoliną. Ślubna msza św. sprawowana była w kościele farnym p.w. św. Mateusza w Nowem. Starym strażackim zwyczajem po wyjściu z kościoła czekał na Nowożeńców szpaler strażacki z toporkami. Następnie wozami strażackimi przygotowaliśmy Młodej Parze dwie bramy, po czym eskortowaliśmy ją do domu weselnego. Młodej parze życzymy zawsze wschodzącego słońca…
 
 
Pomoc służbom ratowniczym
24 października o godzinie 9.40 zostaliśmy zadysponowanie na ul. Komierowskiego w Nowem celem udzielenia pomocy w dostaniu się do mieszkania służbom ratunkowym. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Plama oleju na krajowej 91 w Górnych Morgach
24 października o godzinie 8.47 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i utylizacji plamy oleju rozlanej na długości około 100 m na pasie drogi krajowej nr 91 w kierunku Nowego, w Górnych Morgach. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Pożar samochodu osobowego w Bochlinie
22 października o godzinie 19.43 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru samochodu osobowego na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Bochlin. Do akcji gaśniczej udaliśmy się GBA. Na miejsce zdarzenia zadysponowano również zastęp z OSP Warlubie.
FOTO A. Orzendowski
 
 
Pożar w kotłowni
21 października o godzinie 19:10 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w kotłowni, w piwnicy domu jednorodzinnego w Dolnych Morgach. Do pożaru wyjechaliśmy GBA. Na miejsce zdarzenia zadysponowano również zastępy z OSP Wielki Komorsk oraz JRG z PSP w Świeciu.
 
 
Zdarzenie na ul. Bydgoskiej
16 października o godzinie 21.00 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolizji motocykla z samochodem osobowym na ul. Bydgoskiej w ciągu drogi krajowej nr 91. W zabezpieczeniu miejsca zdarzenia uczestniczyliśmy SRt.
 
 
zebranie zarządu
W sobotę 21 października o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie członków zarządu OSP Nowe. Obecność obowiązkowa.
 
 
statystyka wyjazdów do zdarzeń
Ukazała się statystyka dotycząca wyjazdów do zdarzeń jednostek skupionych w KSRG na terenie powiatu świeckiego, opublikowana przez PSP w Świeciu na dzień 10 października. Wszystkie jednostki uczestniczyły łącznie od początku roku w 1131 zdarzeniach. 258 razy udawano się do pożarów, 829 razy do miejscowych zagrożeń, odnotowano 44 wezwania fałszywe. W minionym okresie OSP z Nowego odnotowała 97 wyjazdów do zdarzeń. 34 razy udawaliśmy się do pożarów, 61 razy do miejscowych zagrożeń, otrzymaliśmy 2 wezwania fałszywe.
 
 
kolizja w Górnych Morgach
10 października o godzinie 9.40 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolizji dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 91 w Górnych Morgach. Nie było osób poszkodowanych. W akcji uczestniczyliśmy SRt.
 
 
Wypadek na A1 w Gajewie
9 października o godzinie 7.14 otrzymaliśmy zadysponowanie do wypadku na autostradzie A1 w miejscowości Gajewo. Kierujący volkswagenem polo jadąc w kierunku Gdańska nieskutecznie wyprzedzał ciężarówkę powodując kolizje, w której uczestniczyły łącznie 4 samochody. Z miejsca zdarzenia 1 osobę przewieziono do szpitala na obserwację. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. W zadaniu uczestniczyliśmy SRt.

 
 
pożar budynku gospodarczego
7 października o godzinie 9:06 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru budynku gospodarczego w Wielkim Komorsku. W działaniu uczestniczyliśmy GBA. Na miejscu z pożarem walczyły: zastęp OSP Wielki Komorsk, dwa zastępy z OSP Warlubie oraz zastęp JRG z PSP Świecie.
 
 
Strona 4 z 122 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie