Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Kwiecień 10 2021 19:12:04
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 106
Najnowszy Użytkownik: adamexy
 
Partnerzy
 
Konar przy Ośrodku zdrowia
19 grudnia o godzinie 8.00 otrzymaliśmy zadysponowanie celem usunięcia niebezpiecznego konaru drzewa przy Ośrodku Zdrowia na ul. Gen. Komierowskiego w Nowem. W akcji uczestniczyliśmy samochodem z drabiną Star.
 
 
Pożar wędzarni w Osinach
12 grudnia o godzinie 16.52 zostaliśmy zadysponowani do pożaru wędzarni przy domku letniskowym w Osinach. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GCBA i GBA. Nasz nowy nabytek przeszedł swój chrzest bojowy uczestnicząc w swojej pierwszej akcji.
 
 
Nowy ciężki samochód ratowniczo gaśniczy
11 grudnia do naszej jednostki zawitał długo oczekiwany nowy trzyosiowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy z napędem 6x6 marki VOLVO. Samochód mieści 9,2 tys. litrów wody. Posiada również zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności 920 litrów i działko wodno-pianowe na dachu. Kosztował ponad milion złotych. Dziękujemy Samorządowi Gminy Nowe z Burmistrzem Czesławem Wolińskim na czele, Starostwu Powiatowemu w Świeciu, Komendzie Głównej PSP i PSP w Świeciu, dzięki którym zakup nowego wozu bojowego stał się możliwy oraz za wsparcie i pomoc w jego pozyskaniu.
 
 
Gotowy do odbioru, dziś będzie u nas
 
 
Fałszywy alarm w Gajewie
10 grudnia o godzinie 12.27 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru domu w miejscowości Gajewo. Na miejscu okazało się, że było to zadysponowanie fałszywe. Właściciel posesji palił ognisko, powodując zadymienie. W zdarzeniu uczestniczyliśmy GBA i GCBA.
 
 
Pożar sadzy w kominie
6 grudnia o godzinie 15.15 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym przy ul. Bydgoskiej w Nowem. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
pożar przy ul. Kniatek w Nowem
4 grudnia o godzinie 08.25 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w mieszkaniu na poddaszu w budynku mieszkalnym przy ul. Kniatek w Nowem. W działaniach gaśniczych uczestniczyliśmy GCBA, GBA i samochodem z drabiną STAR.
 
 
pożar przy ul. Klonowej w Nowem
2 grudnia o godzinie 15.48 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w kuchni w budynku mieszkalnym przy ul. Klonowej w Nowem. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Pożar w Mątawach
22 listopada o godzinie 11.52 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w budynku mieszkalnym w miejscowości Mątawy. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA i samochodem z drabiną STAR.
 
 
pożar przy ul. Cisowej w Nowem
4 listopada o godzinie 12.17 zostaliśmy zadysponowani do pożaru piwnicy w budynku mieszkalnym przy ulicy Cisowej w Nowem. W zadysponowaniu uczestniczyliśmy GBA.
 
 
pożar stogu w Trylu
31 października o godzinie 23.45 otrzymaliśmy zadysponowanie do kolejnego pożaru stogu słomy, tym razem w miejscowości Tryl. Działania gaśnicze GBA i GCBA zakończyliśmy o godzinie 04.00 nad ranem.
 
 
Strona 4 z 159 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie