Strona Główna · Artykuły · Linki · Download Maj 22 2019 07:14:17
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Nowe krótki rys historyczny
Galeria
Historia
O nas
Statut OSP Nowe
Jak zostać druhem OSP
OSP Rychława
OSP Mały Komorsk
ZOSP przy PFM "Klose"
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowem
1 procent dla naszej OSP
Szukaj
Linki
Download
Mapa Gminy Nowe lokalizacja jednostek OSP
Kontakt
 
REKLAMA
 
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 103
Najnowszy Użytkownik: Marekgok
 
Partnerzy
 
Walne zebranie sprawozdawcze w OSP Mały Komorsk
23 marca o godzinie 17.00 w remizie w Małym Komorsku odbyło się zebranie sprawozdawcze druhów ochotników skupionych w szeregach małokomorskiej OSP. Podczas zebrania dokonano podsumowania działalności jednostki w roku 2018, przyjęto plan działań na rok 2019 oraz jednomyślnie na wniosek komisji rewizyjnej udzielono absolutorium zarządowi za działalność w 2018 roku. W zebraniu uczestniczyli m.in.: burmistrz Nowego dh Czesław Woliński, z-ca burmistrza Nowego Zbigniew Lorkowski, z ramienia PSP w Świeciu mł. kpt. Adam Gwizdała, prezes zarządu M-G ZOSP RP w Nowem druh Grzegorz Matusiak, komendant gminny ZOSP RP w Nowem Jarosław Steinborn, sekretarz ZOSP RP w Nowem Wojciech Kościński, radna Rady Miejskiej w Nowem Danuta Zielińska, sołtys sołectwa Mały Komorsk Bogumiła Krupke, członkowie wspierający Zygmunt Śmigerski i Wojciech Balewski. Podczas zebrania wręczono zasłużonym druhom odznaki za wysługę lat i Strażaka wzorowego. Zaproszeni goście życzyli komorskim druhom spokojnej służby, podczas całego 2019 roku.
 
 
pożar traw
22 marca o godzinie 20.53 druhowie z OSP Rychława otrzymali zadysponowanie do pożaru traw w Milewie. W akcji gaśniczej uczestniczono GBA.
 
 
Pożar traw
20 marca godzinie 23.10 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru traw w Milewie. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA. Pożar gasił również zastęp z OSP Rychława GBA.
 
 
Pożar w magazynie
19 marca o godzinie 15.16 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru w magazynie firmy ABRA przy ul. Fabrycznej w Nowem. Do akcji gaśniczej udaliśmy się GBA.
 
 
Zebranie walne sprawozdawcze w OSP Nowe
16 marca odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za 2018 rok członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowem. W zebraniu uczestniczyli: Burmistrz Nowego Czesław Woliński, komendant powiatowy PSP w Świeciu bryg. Piotr Tkaczyński, nasz opiekun z ramienia PSP kpt. Jakub Suchodolski, przedstawiciele jednostek ochotniczych z Rychławy, Małego Komorska i Kolonii Ostrowickiej oraz druhny i druhowie naszej jednostki. W czasie zebrania omówione zostały sprawozdania z działalności OSP w 2018 roku, sprawozdanie finansowe, a także sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. Przedstawione zostały także plany działalności i plan finansowy na 2019 rok. Zgodnie z wnioskiem Komisji Rewizyjnej została podjęta jednogłośnie uchwała o udzieleniu absolutorium Zarządowi naszej OSP.
 
 
Niebezpieczny konar
16 marca o godzinie 07.28 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i usunięcia niebezpiecznego konaru drzewa z nad drogi w Gajewie. W akcji uczestniczyliśmy GBA.
 
 
Czujka podniosła alarm
13 marca o godzinie 12.27 otrzymaliśmy zadysponowanie do Zakładów Mięsnych "NOVE" w Górnych Morgach, gdzie czujka dymowa podniosła alarm. Na miejscu stwierdzono brak zagrożenia pożarowego. Nie było potrzeby podejmowania akcji gaśniczej.
 
 
Pożar pieca w kotłowni
13 marca o godzinie 09.18 otrzymaliśmy zadysponowanie do pożaru pieca w kotłowni budynku mieszkalnego w Rychławie. W akcji gaśniczej uczestniczyliśmy GBA. Działania gaśnicze prowadziły również zastępy z OSP Rychława i JRG z PSP w Świeciu.
 
 
konar na dachu domu i pożar traw
11 marca o godzinie 14.45 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i usunięcia niebezpiecznie pochylonego konaru drzewa na budynek mieszkalny w Osinach. W działaniu uczestniczyliśmy GBA. Tego samego dnia o godzinie 19.16 druhowie z OSP Rychława otrzymali zadysponowanie do pożaru traw przy ścieżce rowerowej Twarda Góra - Nowe. W akcji gaśniczej uczestniczono GBA.
 
 
plama oleju
10 marca o godzinie 20.30 otrzymaliśmy zadysponowanie celem zabezpieczenia i utylizacji plamy oleju na autostradzie A1 w Gajewie. Do akcji udaliśmy się GBA i SRt.
 
 
Zerwane opierzenie na budynku mieszkalnym
10 marca silnie wiejący wiatr uszkodził zadaszenie budynku mieszkalnego w Małym Komorsku. Do zabezpieczenia opierzenia budynku udaliśmy się o godzinie 13.40, GBA.
 
 
Strona 5 z 141 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
Pogoda
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie