JEDZIEMY NA MAJÓWKĘ.
Dodane przez admin dnia Maj 02 2010 12:58:16
"Wiosna wita nas, na majówkę czas. Ciepełkiem powiało, na wieś nas pognało. Nad jezioro, na traweczkę, zrelaksować się troszeczkę."
Relaks owszem, a z tym ciepełkiem, to tak nie do końca. Ale co tam. W poniedziałek 3 maja o godzinie 7.00 wyjechaliśmy na strażacką majówkę. W ten sposób zainaugurowaliśmy tegoroczne obchody naszego strażackiego święta.

Rozszerzona zawartość newsa
W poniedziałek 3 maja o godzinie 7.00 wyjechaliśmy na strażacką majówkę. W ten sposób zainaugurowaliśmy tegoroczne obchody naszego strażackiego święta. Pogoda tego dnia specjalnie nie dopisała, za to my i owszem. Nie zrażeni chłodem i popadującym deszczem wyjechaliśmy nad Łąkosz, by spędzić wspólnie wolny czas, a przy okazji zapoznać się z wyposażeniem naszego GCBA i prezentowanym przez druha Jarka Richlickiego sprzętem do nurkowania. W wyjeździe uczestniczyli: naczelnik Bartłomiej Gracek, Andrzej Kottlenga, Eugeniusz Studzinski, Klaudia Studzinska, Paulina Bogdańska, Grzegorz Maternicki, Jarosław Richlicki, Wojciech Kościński, Krzysztof Chyła, Patryk Pater, Dawid Madziąg, Łukasz Madziąg, Radosław Sobiś, Tomasz Chyła, Marcin Gzela i Mateusz Rogowski. Wszyscy wyrażali nadzieję, że podobnych integracyjnych wyjazdów będzie więcej.